Reklamı Kapat

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Sitemizde yer alan bilgiler ve haberlerin telif hakları, Kocaeli5n1k.com aittir. Kaynak gösterilmek şartı ile makalelerin bir kısmı kullanılabilir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu göre suçtur.

Kocaeli 5N1K Haberler makalelerde verilen bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğu konusunda taahhüt vermemektedir. İşbu makaleler, yalnızca ön bilgi verme amacı gütmektetir. Gerekli kaynaklar makale altında okuyuculara paylaşılmaktadır. 

Sitemiz reklam gelirlerini Google Adsense üzerinden her sayfayı yenilediğinizde ve farklı sitelere ziyaret ettiğiniz de algoritmasını kullanarak karşınıza en uygun reklamları çıkarır. Çıkan reklamlar Kocaeli 5N1K‘nın sorumluluğunda değildir.

Sitemizde yazılan makaleler üyelerin sorumluluğundadır. Herkes üye olabilir makale paylaşabilir. Web sitemiz hem okuma hem yazma’da herkese açıktır.

Sitemizdeki haberler Basın bültenidir. Basın Bültenlerin eklenmesinden hiçbir ücret talep edilmez Bülten sahibi isterse Bağışta bulunabilir.

Basın Bülteni kayıt: [email protected]

Kocaeli 5N1K Sahibi : Emre Kökçan

Başa dön tuşu