Reklamı Kapat
Magazin

Şeyma Subaşı ve sevgilisinin romantik anları! Sosyal medya hesabından o anı paylaştı

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Medoo’nun romantik dakikaları sosyal medya gündemine damga vurdu.

Gündemde ilişkileriyle birlikte sık sık adından söz ettiren Şeyma Subaşı ve sevgilisi Medoo bir ayrılıp bir barışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyordu. Son zamanlarda ilişkilerinin yolunda olduğunu gözler önüne seren Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabında romantik bir paylaştım yaptı. Sevgilisini öpen Şeyma Subaşı, bu paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Şeyma Subaşı’ndan öpücük yağmuru

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi ile bir ayrılıp bir barışıyordu. Şimdilerde ilişkilerinin yolunda gittiği görülürken, Şeyma Subaşı da sosyal medya hesabından sık sık sevgilisiyle paylaşım yapıyor. Son olarak romantik dakikalar geçirdiği sevgilisi Medoo’yu öpen Şeyma Subaşı o anlar sosyal medya hesabında paylaştı. Sevgilisini öpmelere doyamayan Şeyma Subaşı, gündemde de oldukça dikkat çekti.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Şeyma Subaşı, bu aralar sık sık romantik paylaşımlarda bulunuyor. Daha önce de birlikte sevgilisi Medoo ile festivale katılan Şeyma Subaşı, o fotoğrafları da romantik bir not ile paylaşmıştı. Bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisiyle bir süredir her şeyin yolunda gittiği de dikkat çekti.

Romantik paylaşım dikkat çekti

Sosyal medya hesabında sık sık sevgilisi Medoo ile paylaşım yapan Şeyma Subaşı, her paylaşımıyla adeta gündeme damgasını vuruyor. Son olarak sevgilisini öpmelere doyamayan Şeyma Subaşı, o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Sosyal medya gündeminde büyük ses getiren bu paylaşım sevenlerinin de ilgi odağı oldu. Binlerce beğeni ve yorum alan bu video, paylaşıldığı ilk dakikalardan itibaren gündemde en üst sıralarda yerini aldı.

Şeyma Subaşı bu paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekerken, sevenleri de yorum yapmadan geçemediler. Şeyma Subaşı hayranları; “Nazar değecek”, “Aşkla kalın, “Aşkınız sonsuz olsun” gibi yorumlarda bulundular. Binlerce beğeni ve yorum alan bu video gündemde hızlı bir şekilde yerini aldı. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündemde ses getiren Şeyma Subaşı, yine bir paylaşımıyla gündemi derinden salladı.

Başa dön tuşu