Reklamı Kapat
Magazin

Mehmet Dinçerler ve Hadise açıklama yaptı! İkisi de suskunluğunu bozdu

Boşanma haberiyle gündeme gelen Hadise ve Mehmet Dinçerler sonunda suskunluklarını bozdular. İki ünlü isim sosyal medya hesaplarından açıklama yaptılar.

Gündemde bir süredir ayrılık iddialarıyla yerini alan Mehmet Dinçerler ve Hadise cephesinden üzücü bir haber geldi. Çiftin ayrılık iddiaları gündemde dolaşırken, boşanacakları ortaya çıktı. Uzun zamandır ilk kez konuşan çift, boşanacaklarını sosyal medya hesaplarından duyurdular. İlk olarak şarkıcı Hadise açıklama yaparken, ardından Mehmet Dinçerler de suskunluğunu bozdu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Hadise’den boşanma açıklaması

4 aylık evliliklerini noktalama kararı alan çift, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Bir süredir ayrılık haberleriyle gündemde yerini alan çift, ilk kez boşanacaklarını ifade ettiler. Boşanma iddialarının ardında ilk olarak ünlü şarkıcı Hadise açıklama yaptı. “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin bu açıklaması gündemde büyük ses getirirken, boşanma iddialarını da bu şekilde doğrulamış oldu. Ünlü şarkıcının uzun zamandır yüzük takmaması ve konserinde ağlaması oldukça dikkat çekiyordu. Bu detayların ardından şimdi de boşanacaklarını duyuran Hadise, açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Mehmet Dinçerler de açıklama yaptı

Hadise’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın ardından Mehmet Dinçerler de bir açıklama yaptı. Açıklamasında: “Çok özel ve hassas olan bu konuda sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise yapılan yakıştırmaları görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum. Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum” ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında; “Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten bana ve aileme saygı rica ediyorum. Sevgiler…” dedi.

Başa dön tuşu