Reklamı Kapat
Magazin

Hayat Bilgisi’nin Kopil’i evlendi! Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal ile nikah masasına oturdu

Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal dünya evine girdi. Çiftin nikah kareleri gündeme damga vurdu.

Hayat

Bilgisi dizisinde Kopil karakterini canlandıran ve bu karakteriyle adeta hafızalara kazınan Serhan Aslan, modacı Nazlı Ceren Köksal ile dünya evine girdi. Bir süredir birlikte olan çift, birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Çiftin nikah görüntüleri de sosyal medya gündeminde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Atina’da evlendiler

Hayat Bilgisi dizisinin Kopil’i Serhan Aslan ve modacı Nazlı Ceren Köksal evlendi. Atina’da nikah masasına oturan çift, evlilik haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal nikah fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Nazlı Ceren Köksal; “Hayatımızın en gürültülü evet’i” notuyla nikah fotoğraflarını yayınladı. Çiftin nikah fotoğrafları hızlı bir şekilde gündemde yer alırken, sosyal medyaya da damgasını vurdu. Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal’ın mutlulukları adeta gözlerinde okunuyordu.

Sosyal medya hesaplarından evlendiklerini duyuran çift, nikah fotoğraflarıyla oldukça ilgi çekti. Sevenleri bu fotoğrafların ardından beğenilerini ve tebrik mesajlarını ilettiler. Uzun zamandır gözlerden uzak kalan Serhan Aslan, adeta evlilik haberiyle geri döndü.

Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal’ı mutlu günü

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Serhan Aslan sonra olarak ‘İki Yalancı’ dizisinde yer almıştı. Hayat Bilgisi dizisinde Kopil karakteriyle hafızalara kazınan Serhan Aslan, son röportajında bir sinema filmi çektiklerini ve dijital platformda yayınlanacağını da söylemişti. Şimdi de evlilik haberiyle gelen Serhan Aslan, modacı Nazlı Ceren Köksal ile hayatını birleştirdi. Çift nikah kareleriyle birlikte evlendiklerini de sosyal medya hesaplarından duyurdular.

Atina’da nikah masasına oturan çiftin şıklığı da gözlerden kaçmadı. Gündeme damga vuran bu nikah görüntüleri de sevenlerinin ilgi odağı oldu. Uzun bir zaman sonra evlilik haberiyle gelen çift, sevenlerini de oldukça şaşırttı. Bir süredir birlikte olan Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal, bu birlikteliklerini de evlilikle taçlandırdılar. Çiftin nikah fotoğrafları uzun bir süre gündemde yerini aldı.

Başa dön tuşu