Reklamı Kapat
Astroloji

Bu burçlar gıcık olunca burnunuzdan getirebilirler! İşte gıcık olunca karşı tarafı rahat bırakmayan o burçlar

Bu burçlar gıcık olunca adeta bambaşka birine dönüşürler ve karşı taraftan intikam almadan bırakmazlar. Onlar gıcık olduğu zaman karşı tarafın burnundan getirene kadar uğraşırlar.

Bu burçlar birine gıcık olduğu zaman asla düşünceleri değişmez ve karşı tarafı zor durumda bırakana kadar uğraşırlar. Onlar sevdiklerine çok iyi davransalar da düşmanına düşmanlığını da yaparlar. Burnunuzdan getirecek olan bu burçlarla zıtlaşmadan önce iki defa düşünmeniz gerekir. İşte gıcık olunca karşı tarafı rahat bırakmayan o burçlar…

Koç burcu

Koç burçları karşı tarafa gıcık olunca bunu direkt belli ederler. Onlar sinsi planlara ya da intikam duygularına girmeden sizlere gıcık olduğu konuyu söylerler. Tepkilerini o an gösterirler ve arkanızdan iş yapmazlar. Öfkesini attıktan sonra da hiçbir şey olmamış gibi davranabilirler. İşte gıcık olunca karşı tarafı rahat bırakmayan burçlar arasında koç burçları da bulunur.

Akrep burcu

Akrep burçları bir kişiye gıcık olunca asla o kişiyi rahat bırakmaz. Onlar kinci oldukları için adeta intikam almak için beklerler. Akrep burçlarını karşınıza aldığınız zaman hayatınızın hatasını yapabilirsiniz. Onlar sizlerden intikam almak için türlü türlü planlar yaparlar ve bunu hayata geçirmek için elinden geleni ardına koymazlar. Onlar karşı tarafı zor durumda bırakmak için birçok yolu deneyebilirler. Akrep burcuyla düşman olduğunuz zaman intikamına da hazır olmanız gerekir. Arkanızdan türlü türlü kuyular kazabilirler. İşte gıcık olunca karşı tarafı rahat bırakmayan o burçlar arasında akrep burçları da bulunur.

Oğlak burcu

Oğlak burçlarının bir kişiye gıcık olması an meselesidir. Onlar sürekli asabi ve sinirli oldukları için gıcık olmaları da oldukça kolaydır. Gıcık olduğu bir kişiyi kavga etmeden bırakmazlar. Onlarla konuşurken cümlelerinizi iki defa düşünmeniz gerekir çünkü en ufak bir sözünüze bile gıcık olabilirler. Onlar intikam almak için türlü türlü planlara girmezler ve direkt tepkilerini gösterirler. Karşılık verdiğiniz zamanda da daha çok sinirlenen oğlak burçları adeta size düşmanlaşır. İşte gıcık olunca karşı tarafı rahat bırakmayan o burçlar arasında oğlak burçları da bulunur.

Başa dön tuşu