Reklamı Kapat
Magazin

Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra sevgili yaptı! Birlikte poz verip paylaştı

Selin Ciğerci ile kısa bir süre önce boşanan Gökhan Çıra yeni sevgilisiyle poz verdi. İddialara göre bu kişinin Sedef Bekiroğlu olduğu söyleniyor.

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra sık sık gündemde adından söz ettirmeye devam ediyor. 2’nci kez nikah masasına oturan çift kısa bir süre sonra tekrardan boşanma haberiyle gündemde yerini aldı. Bir ayrılıp bir barışan çift son olarak boşanma kararının ardından düğünde yan yana halay çekerken görüntülendiler. Gündemde büyük ses getiren bu halay görüntüsünün ardından şimdi de Gökhan Çıra’nın paylaştığı fotoğraf yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Gökhan Çıra sevgilisiyle fotoğraf paylaştı

Selin Ciğerci ile yakın bir zamanda boşanan Gökhan Çıra, boşanmanın ardından hemen sevgilisi yaptı. Sosyal medya hesabında sevgilisiyle poz verip paylaşan Gökhan Çıra, gündeme bomba gibi düştü. Boşanmasının ardından henüz 1 ay bile geçmemişken, sevgilisiyle fotoğraf paylaşan Gökhan Çıra, sosyal medya gündeminde ortalığı karıştırdı. Sevgilisine sarılarak ayna karşısında poz veren Gökhan Çıra, bu fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Fotoğrafı paylaşmadan önce kalp emojileri de koyan Gökhan Çıra’nın yeni sevgilisinin kim olduğu da oldukça merak edildi.

Selin Ciğerci ile yan yana halay çekerken görüntülenen Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci ile tekrardan bir barışma olup olmayacağı merak edilirken, Selin Ciğerci barışmanın söz konusu bile olmayacağını dile getirmişti. Selin Ciğerci’nin açıklamasının ardından şimdi de Gökhan Çıra’nın sevgilisiyle bu pozu ortalığı karıştırdı.

Sevgilisinin kim olduğu merak ediliyor

Selin Ciğerci ile boşanmalarının ardından daha 1 ay bile geçmezken yeni sevgilisiyle poz veren Gökhan Çıra, ortalığı fena karıştırdı. Ayna karşısında yeni sevgilisiyle poz verip, sosyal medya hesabında paylaşan Çıra’nın sevgilisinin kim olduğu da oldukça merak edildi. Gündeme bomba gibi düşen bu fotoğrafın ardından o kişinin fenomen Sedef Bekiroğlu olduğu iddia edildi. Gökhan Çıra hayatında biri olduğunu bu fotoğrafla ilan ederken, o kişinin kim olduğunu açıklamadı ancak sosyal medya kullanıcıları o kişinin Sedef Bekiroğlu olduğunu söylüyor.

Başa dön tuşu