Reklamı Kapat
Magazin

Kaan Boşnak şiddet iddialarına cevap verdi! Gerçek dışı ve iftira dedi

Kaan Boşnak, hakkında çıkan şiddet iddialarına ilk kez cevap verdi.

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak’ın eşi geçtiğimiz günlerde kendisine şiddet uyguladığı yönüne Kaan Boşnak hakkında iddialarda bulundu. 2020 yılında organizatör Başak Ceylan Torun ile dünya evine giren ve bu evlilikten bir çocuğu bulunan Kaan Boşnak, şimdilerde eşiyle boşanma aşamasında. Başak Ceylan Torun’un Kaan Boşnak hakkında şiddet uyguladığını iddia etmesinin ardından şarkıcı Kaan Boşnak ilk kez konuştu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kaan Boşnak iddialara cevap verdi

Geçtiğimiz günlerde organizatör Başak Ceylan Torun’un şiddete uğradığı yönündeki iddiaların ardından Kaan Boşnak ilk kez konuştu. Avukatı araçlığıyla açıklama yapan Kaan Boşnak; “Basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş zamanlı olarak haberdar olmuş durumdayız” dedi. Şiddet iddialarının gerçek dışı ve iftira olduğunu ifade eden Kaan Boşnak, hakkında çıkan iddiaları bu şekilde reddetti.

Kaan Boşnak’ın avukatı Ayşegül Mermer’in açıklamalarına göre; fiziksel ve psikolojik şiddetin gerçek mağdurunun müvekkili Kaan Boşnak olduğunu ifade etti. Açıklamalarında; “Bu iftiraların muhatapları ile müvekkilimiz, Yüce Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaktı” ifadelerini de kullandı. Eşi Başak Ceylan Torun’un şiddet iddiaları hakkında ilk kez konuşan Kaan Boşnak, avukatları aracılığıyla ilk kez bir açıklama yaptı.

İddiaları kabul etmedi

2020 yılında organizatör Başak Ceylan Torun ile nikah masasına oturan Kaan Boşnak, şimdiler de eşiyle boşanma aşamasındalar. Kaan Boşnak hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Başak Ceylan Torun, şimdiye kadar ailesi ve çocuğu için sustuğunu ancak Kaan Boşnak’ın kendisine şiddet uyguladığı konusunda iddialarda bulunmuştu. Gündeme bomba gibi düşen bu iddiaların ardından Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak, ilk kez açıklama yaptı.

Gündemde dolaşan şiddet iddialarına avukatları aracılığıyla cevap veren Kaan Boşnak bu şiddet iddialarının gerçek dışı ve iftira olduğunu ifade etti. Avukatı Ayşegül Mermer de Yüce Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaklarını ifade etti. Bu açıklamaların ardından gözler Başak Ceylan Torun’a çevrildi.

Başa dön tuşu