Reklamı Kapat
Magazin

Hadise’den iddialı bir dans videosu geldi! Hayranlarının ilgi odağı oldu

Hadise, sosyal medya hesabında konserinde dans ettiği anları paylaştı. Gündemi derinden sallayan bu dans videosu ilgi odağı oldu.

Gündemde ayrılık haberleriyle yer alan Hadise, bu sefer de iddialı dans videosuyla yerini aldı. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan güzel şarkıcı, sık sık video ve fotoğraf paylaşımında bulunuyor. Son olarak konserinde dans ettiği anlardan oluşan bir video paylaşan güzel şarkıcı, sosyal medya gündemine büyük damga vurdu. Görenlerin bir kez hayran kaldığı ünlü şarkıcının, dans edişi ve güzelliği adeta ilgi odağı oldu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Hadise’den olay bir dans videosu geldi

Son zamanlarda eşi Mehmet Dinçerler ile birlikte ayrılık haberleriyle gündeme gelen Hadise, şimdi de dans videosuyla olay yarattı. Sosyal medya gündeminde büyük ses getiren bu video oldukça dikkat çekti. Hayranlarının beğenisini alan bu video, paylaşıldığı andan itibaren gündemde de yerini aldı. Bu dans videosunun ardından gündemde daha önceden de yerini alan iddialardan biri de akıllara geldi. Eşi Mehmet Dinçerler’in Hadise’nin sahne kıyafetlerine ve performanslarına karıştığı iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından Hadise’den dans videosu gecikmedi.

Sosyal medya gündemine damga vuran bu videoda Hadise’nin dilini çıkardığı anlar da gözlerden kaçmadı. Dansıyla hem izleyicileri hem de sosyal medya kullanıcılarını bir kez daha hayran bırakan Hadise, uzun süre bu videosuyla yerini alacak. Sosyal medya kullanıcılarının yorum yapamadan geçemedi o anlar, oldukça ilgi odağı oldu. Binlerce beğeni ve yorum alan bu video, gündemin en üst sıralarında da yerini aldı.

Sosyal medyayı derinden sallayan dans videosu

Sosyal medya hesabında paylaştığı bu dans videosunun ardından gözler eşi Mehmet Dinçerler’e çevrildi. Bir süredir aralarının bozuk olduğu iddialarından sonra eşi Mehmet Dinçerler’in bu dans videosuna nasıl bir tepki vereceği oldukça merak edildi. Binlerce beğeni ve yorum alan bu dans videosu sosyal medya platformunda yer alırken, eşi Mehmet Dinçerler’den ve Hadise’den bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu