Reklamı Kapat
Magazin

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor! Birbirlerini sildiler

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti 4 ay önce dünya evine girmişti. Şimdi de boşanma iddialarıyla gündeme bomba gibi düştüler.

Geçtiğimiz nisan ayında gözlerden uzak bir şekilde nikah masasına oturan Mehmet Dinçerler ve Hadise sessiz sedasız evlenmişlerdi. Şimdilerde ayrılık haberleriyle uzun süredir gündemde yer alan çiftin boşanacağı iddia edildi. Bir süredir yan yana görünmeyen, yüzükleri de çıkartan çift ayrılık iddialarıyla gündemi derinden sallıyordu. Son olarak Hadise’nin bir konserinde ağlayarak şarkı söylemesi de oldukça dikkat çekmişti. Şimdi de boşanacakları iddiası gündemde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Hadise ve Mehmet Dinçerler evliliğinde son gelişme

Uzun bir süredir ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Hadise ve Mehmet Dinçerler’in boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre ünlü şarkıcı Hadise’nin Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açtığı söyleniyor. 4 aylık evliliklerini sonlandırmak istedikleri iddiaları gündemde yerini alırken, gözler de Mehmet Dinçerler’e ve Hadise’ye döndü.

Çiftin uzun süredir alyans takmaması ve yan yana görülmemesi gündemde oldukça dikkat çekerken bu boşanma haberi de bir kez daha ayrılık haberlerini kanıtlar nitelikteydi. Boşanma haberi iddiasıyla gündeme gelen çift, sosyal medya hesaplarından da birbirlerini sildiler. Bunun yanında sosyal medya hesaplarından birlikte poz verdikleri fotoğrafları da kaldırdılar. Gündeme bomba gibi düşen bu boşanma iddialarına da bu şekilde yanıt verdiler.

Fotoğrafları da sildiler

Uzun süredir ayrılık haberleriyle gündemden düşmeyen çift, bugün boşanma haberiyle bir kez daha yerini aldı. Çiftin alyanslarını çıkarmasının ardından şimdi de birbirlerini silmeleri ve fotoğraflarını kaldırmaları da oldukça dikkat çekti. İddialara göre ünlü şarkıcı Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açtığı söyleniyor. 4 aylık evliliklerini bitirme kararı alan çift henüz bir açıklama yapmadı fakat fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından kaldırdılar.

Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız evlenen çift, şimdi de sosyal medyada hiçbir açıklama yapmadan birbirlerini sildiler. Sevenleri Mehmet Dinçerler’den ve ünlü şarkıcı Hadise’den bir açıklama bekliyorlar. İkiliden boşanma iddialarıyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu