Reklamı Kapat
Magazin

Düğünden önce gerginlik! Merve Boluğur ve sevgilisi cadde ortasında tartıştı

Merve Boluğur ve sevgilisi Mert Aydın, cadde ortasında tartıştılar. O anlar objektiflere yansıdı.

Gündemde sık sık adından söz ettiren Merve Boluğur, düğün için gün saymaya başladı. Sevgilisi Mert Aydın’dan evlilik teklifi alan Merve Boluğur, “I said yes kocam” açıklamasıyla gündeme damga vurdu. Düğün tarihini de geçtiğimiz günlerde açıklandı. Çiftin 2 Ekim tarihinde Fuat Paşa Yalısı’nda nikah masasına oturacağı öğrenildi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Merve Boluğur ve sevgilisinin düğün öncesi tartışması

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Merve Boluğur, oyunculuk kariyerinin ardından müzik dünyasına adım atmıştı. İlk şarkısını da çıkaran Merve Boluğur, sosyal medya gündeminde sık sık adından söz ettiriyordu. Bu haberlerin ardından sevgilisi Mert Aydın’dan evlilik teklifi aldığını gösteren bir paylaşımda bulundu. Sevgilisine “I said yes kocam” yanıtını veren Merve Boluğur, evleneceğini de bu şekilde duyurdu. Çiftin düğün tarihleri oldukça merak edilirken, 2 Ekim tarihinde Fuat Paşa Yalısı’nda nikah masasına oturacakları öğrenildi.

Düğün için geri sayıma başlayan çift, Nişantaşı’nda objektiflere yakalandılar. Caddenin ortasında tartışan çift, kameraları gördükten sonra tartışmalarını sonlandırdılar. O sırada sevgilisine “O benim arkadaşım” diyen Merve Boluğur oldukça hararetli bir şekilde konuşuyordu. Gazetecilerin sorularını yanıtlamak istemeyen Boluğur’un sinirli halleri de gözlerden kaçmadı.

Sevgilisinden açıklama geldi

Nişantaşı’nda bir cadde ortasında hararetli bir şekilde tartışan çift, kameraları gördükten sonra tartışmalarına son verdi. “O benim arkadaşım” diyen Merve Boluğur’un sinirli hali de gözlerden kaçmadı. O sırada sevgilisi Mert Aydın; “Bunu yayınlamasanız olmaz mı? Düğün telaşı bizi biraz yordu. O yüzden buradayız” açıklamasında bulundu. Objektiflere yansıyan Merve Boluğur’un sinirli halleri de gündemde hızlı bir şekilde yerini aldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlamak istemeyen çift, bir süre sonra araçlarına bindiler ve uzaklaştılar. Bu görüntüler de sosyal medya gündeminde hızlı bir şekilde yayıldı. Görüntülerin ardından Merve Boluğur’dan ve sevgilisi Mert Aydın’dan bir açıklama gelmedi. Merve Boluğur ve sevgilisi arasındaki sorunun ne olduğu sosyal medya kullanıcıları tarafından da oldukça merak edildi.

Başa dön tuşu