Reklamı Kapat
Astroloji

Bu burçların neden mutsuz olduğunu söylüyoruz! İşte onların mutsuzluk sebebi

Bu burçların mutsuzluk sebeplerini söylüyoruz. Onları mutsuz eden sebepleri duyunca çok şaşıracaksınız.

Çevremizde veya kendi hayatımızda bizleri mutsuz eden bazı nedenler olabilir. Bu burçların da genel olarak neden mutsuz olduklarını ve ona sebebiyet veren o konuları açıklıyoruz. Onlar bu sebepleri ortadan kaldırsalar aslında o mutluluklarını geri yakalayacaklar. İşte o burçları mutsuz eden sebepler…

Yengeç burcu

Yengeç burçlarının mutsuzluk sebebi genel olarak karşı tarafın onu sevmediği hissine kapılması olabilir. Onlar sevilmediğini hissettikleri zaman depresyona girerler ve o depresyondan çıkmaları oldukça uzun sürer. Karşısındaki kişinin onu sevmediğini anladığı zaman adeta dünyaları başlarına yıkılır. Onlar sevdiği zaman adeta sonsuz bir sevgiye sahip oldukları için karşı taraftan da bunu görmek isterler. İşte yengeç burçlarını mutsuz eden sebepler arasında sevilmeme hissi bulunur.

Oğlak burcu

Oğlak burçları tam olarak bir işkolik oldukları için genel olarak onları başarısızlık mutsuz edebilir. Onlar elini attığı her işte başarılı olmayı hatta birinci olmayı hedeflerler. Bu hedeflerine ulaşmak için elinden geleni ardına koymayan oğlak burçları bazen de hırslarının kurbanı olabilirler. Onlar için başarısızlık asla kabul edilebilir bir şey değildir. Hırslarından dolayı kendilerini adeta yiyip bitirebilirler. Onlar için her zaman başarılı olmak gerekir. Başarısızlığa asla tahammülü olmayan oğlak burçlarının genel olarak mutsuzluk sebebi başarısızlıktır. Onlar için bu hayatta başarıdan daha önemli bir şey yoktur diyebiliriz. İşte oğlak burçlarını mutsuz eden sebepler arasında başarısızlık bulunur.

Balık burcu

Balık burçlarının genel olarak mutsuzluk sebebi hayallerine ve kendisine uygulanan baskı olabilir. Onlar özgürce hayal kurmaktan, kendileri gibi davranmaktan hoşlanırlar ve karşı tarafın bir hareketi onları mutsuzluğa sürükleyebilir. Karşı taraftan gelen en ufak bir söz, sansür veya baskıcı tavırlar balık burçlarının mutsuzluk sebeplerinden biridir. Onlar özgürce hayallerine dalmak ve kendi gibi olmak isterler. Balık burçlarının hayatında onu değiştirecek kişilere yer yoktur. Onlar ne kadar çok sevseler de bu özellikteki kişilerle anlaşamazlar. İlişkilerini yürütmeye çalıştıklarında da oldukça mutsuz olurlar. İşte balık burçlarını mutsuz eden sebepler arasında baskıcı kişiler bulunmaktadır.

Başa dön tuşu