Reklamı Kapat
Astroloji

Bu burçlar geçmişe takılı kalmıyor! İşte geçmişi geçmişte bırakan burçlar

Bu burçlar geçmişte ne yaşarsa yaşasın her zaman önüne bakıyorlar. Onlar için en önemli şey şimdiki zamandır ve bu zamandan keyif almak için elinden geleni yaparlar.

Bu burçlar için geçmişe takılı kalmak yerine anı yaşamak oldukça keyiflidir. Geçmişinde yaptığı hatalara takılı kalmayıp, şimdide kalan bu burçlar, geçmişi geçmişte bırakırlar. Onlar içinde şimdiki zaman önemlidir ve o an ne isterse onu yaparlar. Hayatının her alanında şimdinin kıymetini bilen bu burçlar ne geçmişe ne de geleceğe kafasını yorar. Çünkü hayat planladıkları gibi gitmeyecek ve o yüzden onlar için anı yaşamak oldukça önemlidir. İşte geçmişe takılı kalmayan o burçlar…

Koç burcu

Koç burçları geçmişte ne yaşarsa yaşasın onlar için anı yaşamak oldukça önemlidir. Mutluluğuna, neşesine gölge düşürmeyen koç burçları anın getirdiği her şeyi kabul ederler ve yoluna öyle devam ederler. Onlar geçmişi geçmişte bırakır ve asla arkasına dönüp bakmaz. Aynı şekilde gelecek için de planlar yapmazlar. Onlar için şimdiki zamanda mutlu olmaları önemlidir. Her anın kıymetini bile bile yaşayan koç burçları, enerjisini düşürecek her şeyden de uzak kalmaya çalışırlar. İşte geçmişe takılı kalmayan burçlar arasında koç burçları da bulunur.

İkizler burcu

İkizler burçları geçmişe takılıp kendini bitirmek yerine ya da saatlerce düşünmek yerine anı yaşamanın keyfini çıkarırlar. Onlar genel olarak kafaya çok bir şey takmadıkları için geçmişte hata yapsalar bile hatalarından ders çıkarıp, yoluna bakarlar. Onlar için şimdiki zamanın güzellikleri önemlidir ve onun keyfini çıkarmak için elinden geleni yaparlar. İşte geçmişe takılı kalmayan burçlar arasında ikizler burcu da bulunur.

Yay burcu

Yay burçları anı yaşayan ve o anın keyfini çıkaran burçlardandır. Onlar için eğlence, neşe ve mutluluk çok önemli olduğu için o anın havasını bozacak kişileri de hemen hayatından çıkartırlar. Geçmişte kötü tecrübeler yaşasalar bile her zaman şimdiki zamana bakan yay burçları, neşesini ve enerjisini asla kaybetmezler. İşte geçmişe takılı kalmayan burçlar arasında yay burçları da bulunur.

Başa dön tuşu