Reklamı Kapat
Magazin

Barış Murat Yağcı eski sevgilisi hakkında konuştu! İşte Nisa Bölükbaşı hakkındaki o açıklaması

Barış Murat Yağcı eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı hakkında konuştu. Açıklamaları oldukça dikkat çekti.

2020 yılında ekranlara gelen Survivor yarışmasında Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı aşk yaşamaya başlamışlardı. Yarışmadan sonra da ilişkilerine devam eden çift, bir süre sonra ayrılmıştı. Survivor All Star 2022 yarışmasında ayrı takımlarda yer alan ikili yarışmada da bazen polemiklere girmişlerdi. Şimdilerde Ogeday Girişken ile aşk yaşayan Nisa Bölükbaşı, yarışmadan sonra da ilişkilerine devam etti. Eski sevgilisi hakkında konuşan Barış Murat Yağcı, açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Barış Murat Yağcı’dan samimi açıklamalar

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir spor salonundan çıkan Barış Murat Yağcı, objektiflere yansıdı. Snob Magazin mikrofonuna konuşan Barış Murat Yağcı, eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı hakkında bir açıklamada bulundu. Basın mensuplarının sorduğu; “Üçüncü Survivor teklifi gelirse kabul eder misiniz?” sorusunun ardından Barış Murat Yağcı;

“Yok, bitti. Bir tane normal gittim, bir All Star’a gittim. İkisinde de sakatlık yaşadığım için benim adıma hayal kırıklığı oldu. Kendim sakatlandım, kendi hatam. Güzel tecrübeler edindim ama benim için Survivor kapandı artık. Üçüncüye zorlamanın anlamı yok. Ben oyuncuyum, oralara macera yaşamak için, bir şeyleri denemek için, zorlukla mücadele etmek için gittik ama yeter” ifadelerini kullandı.

“Hayatta her şey tecrübe”

Sevgilisi Laura Celine’den ayrılan Barış Murat Yağcı, uzak ilişkinin zorluklarından da bahsetti. Açıklamalarında; uzak ilişkinin özlem duygusundan dolayı olmadığını, iki tarafında da yorulduğunu ve bir arada olamadıklarını ifade etti. O dönemlerde sakatlığı sebebiyle çok fizyoterapi aldığını ve burada kalıp, sağlığına kavuşması gerektiğini belirtti. Gezecek vaktinin olmadığını ve Almanya’ya git gel çok yorulduğunu da ifade etti. Sevgilisinin orada bir hayatı olduğunu kendisinin de aynı şekilde bir hayatı olduğunu dile getiren Yağcı, hayatı çok kaçırmaya başladıklarını da söyledi.

Nisa Bölükbaşı hakkında da; “Hayatta her şey tecrübe. Herkesin yolu açık olsun. Ben yaşadığım her şeyden ders çıkartıyorum. Her şey bir sonraki ilişkimde bana ders oluyor…” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu