Reklamı Kapat
Magazin

Merve Boluğur evleniyor! Nikah tarihi belli oldu

Merve Boluğur ve Mert Aydın evlilik hazırlıklarına başladı. Çiftin nikah tarihi ve yeri de belli oldu.

Gündemde sık sık adından söz ettiren Merve Boluğur, açıklamalarıyla gündemde büyük ses getiriyordu. Şimdi de geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi alan Merve Boluğur, sürpriz bir şekilde evlenmeye karar verdi. Gündeme bomba gibi düşen bu evlilik kararı hayranlarını da oldukça şaşırttı. Son olarak nikah tarihleri de belli oldu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Merve Boluğur’un nikah tarihi belli oldu

Magazin gündeminde sık sık yer alan Merve Boluğur, oyunculuk kariyerinin ardından müzik dünyasına adım atmıştı. İlk şarkısını çıkartan Merve Boluğur, sosyal medya hesaplarında da sık sık şarkı söylerken video paylaşıyordu. Müzik kariyerinin yanında özel hayatıyla da sık sık adından söz ettiren Merve Boluğur, geçtiğimiz haftalarda sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sürpriz bir şekilde evlenmeye karar veren Boluğur, hayranlarını da oldukça şaşırttı.

Bir süredir aşk yaşadığı Mert Aydın ile nikah masasına oturmak için hazırlanan Merve Boluğur, 2 Eylül tarihinde sevgilisinden evlenme teklifi almıştı. İlişkisini göz önünde yaşayan Boluğur bu haberi sosyal medya hesabından paylaştı. “I said yes kocam” notuyla duyurduğu bu evlilik haberi adeta gündeme bomba gibi düştü. Evlenme teklifinin ardında nikah tarihi de oldukça merak edilmişti. Merakla nikah tarihi beklenirken, şimdi de nikah tarihleri belli oldu.

2 Ekim tarihinde nikah masasına oturacak

Bir süredir aşk yaşadığı Mert Aydın ile nikah hazırlıklarına başlayan Merve Boluğur, 2 Ekim tarihinde Fuat Paşa Yalısı’nda nikah masasına oturacak. Gündemde oldukça ses getiren bu evlilik haberi, hayranları tarafından da oldukça güzel karşılandı. Çift nikah hazırlıklarına başlarken, gözler de 2 Ekim tarihine çevrildi. Düğün hakkında henüz tam detaylar açıklanmadı. Merve Boluğur’un bu sürpriz evlilik haberi gündemde hızlı bir şekilde yayılırken, sosyal medya gündeminde de büyük ses getirdi. Sosyal medya kullanıcıları bu habere çok şaşırdıklarını belirtirken, Merve Boluğur hayranları da tebrik mesajlarını şimdiden iletmeye başladılar.

Başa dön tuşu