Reklamı Kapat
Magazin

Mehmet Dinçerler’in paylaştığı videoda görüldü! Hadise hayranlarının gözünden kaçamadı

Mehmet Dinçerler’in sosyal medya hesabında paylaştığı videoda Hadise’nin olduğu iddia edildi. Hayranları yüzü görünmeyen ünlü şarkıcıyı dövmesinden tanıdılar.

Son zamanlarda ayrılık iddialarıyla gündemde sık sık adından söz ettiren Hadise ve Mehmet Dinçerler krizinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Çiftin alyanslarını çıkarması ve birlikte yan yana görünmemesi gündemde oldukça dikkat çekerken, Mehmet Dinçerler’in sosyal medya hesabında paylaştığı bir videoda ünlü şarkıcı Hadise’nin de olduğu iddia edildi. Yüzü görünmeyen Hadise’yi hayranları dövmesinden tanıdı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Dövmesinden tanıdılar

Gündemde ayrılık haberleriyle sık sık gündeme gelen Hadise ve Mehmet Dinçerler ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Çiftin yüzükleri çıkarması, Hadise’nin konserinde ağlayarak şarkı söylemesi oldukça dikkat çekerken, bu sefer de Mehmet Dinçerler’in paylaştığı video gündemde büyük ses getirdi. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Mehmet Dinçerler, aile üyelerinden birinin pasta üflerken videosunu çekti ve bu sırada arkadan geçen kadının ünlü şarkıcı Hadise olduğu iddia edildi.

Arkadan geçen kadının yüzü görünmese de hayranları ünlü şarkıcıyı dövmesinden tanıdı. Bunun yanında fiziği, ojeleri ve saç rengi de ünlü şarkıcıya benziyordu. Gündeme damga vuran bu videonun ardından Mehmet Dinçerler bu videoyu sildi. Ayrılık iddialarının ardından paylaşılan bu videoyla birlikte çiftin ayrılmadığı düşünülüyor.

Mehmet Dinçerler videoyu sildi

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabında bir video paylaştı. Videoda aile üyelerinden biri pasta üflerken, arkadan geçen kadının da yüzü görünmüyordu. Yüzü görünmemesine rağmen dövmesinden yola çıkarak bu kişinin ünlü şarkıcı Hadise olduğu iddia edildi. Ayrılık haberlerinin ardından uzun süredir yan yana görünmeyen çiftin aynı ortamda olduğu da düşünüldü. Saç rengi, fiziği, dövmesi ve ojelerinin ünlü şarkıcı Hadise olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

Hayranları o kişinin Hadise olduğunu iddia ederken, Mehmet Dinçerler bu videoyu hesabından sildi. Gündeme damgasını vuran bu videonun ardından çiftin ayrılmadıkları ve bir arada olduğu da düşünüldü. Özellikle son çıkan iddialar arasında evleri ayırdıkları da konuşuluyordu. Bu video iddialara bir cevap niteliğindeydi fakat çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu