Reklamı Kapat
Magazin

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz’den ilk paylaşım geldi! Sosyal medyayı salladılar

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım’dan aşk pozları geldi. Bu fotoğraflar sosyal medya gündemini derinden salladı.

Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava’da düzenlenen bir konsere el ele gelen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşklarını ilan ettiler. Gündeme damgasını vuran bu aşk haberinin ardından Pınar Deniz, birlikte verdikleri pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaştığı ilk dakikalardan itibaren oldukça dikkat çeken bu poz, binlerce yorum ve beğeni aldı. Pınar Deniz’in bu paylaşımının ardından Kaan Yıldırım da kendi sosyal medya hesabından aşk dolu bir poz paylaştı. İşte haberin merak edilen detayları…

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım’ın “Çok kalp” pozları

Gündemde sık sık adından söz ettiren Pınar Deniz, son olarak Yargı dizisiyle karşımıza çıktı. Başarılı oyunculuk performansının yanında güzelliğiyle de tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım ile el ele görüntülendi. Gündemde çıkan aşk iddialarının ardından, aşklarını ilan eden çift, Harbiye Açıkhava’da düzenlenen Melike Şahin konserinde görüntülendiler. El ele görüntülenen çift, basın mensuplarına da her şeyin güzel gittiğini dile getirdiler. Son olarak ünlü çiftten sosyal medyayı derinden sallayan aşk pozları da geldi.

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz, ayrı ayrı sosyal medya hesaplarında aşk pozlarını paylaştılar. Pınar Deniz, “çok kalp” notuyla sevgilisiyle birlikte verdiği pozu paylaşırken, Kaan Yıldırım’dan da paylaşım gecikmedi. Kaan Yıldırım da oldukça romantik bir poz paylaştı. Fotoğrafın altına ‘çok’ yazıp kalp emojisi atan Kaan Yıldırım, bu fotoğraflar adeta gündeme damga vurdu.

Aşk pozları geldi

Son dönemin sürpriz aşklarından biri olan Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde aşklarını ilan etmişlerdi. El ele görüntülenen çift, sosyal medya gündeminde de aşklarını ilan ettiler. Sosyal medya hesaplarından birlikte verdikleri pozları paylaşan ikili, gündemi derinden salladılar. İkilinin bu fotoğrafları hızlı bir şekilde gündemde yerini alırken, oldukça ilgi de çekti. Hayranlarının yorum yapamadan geçemediği bu pozlar, binlerce beğeni aldı. “Çok kalp” notuyla paylaşılan bu pozlar uzun süre çok konuşulacak.

Başa dön tuşu