Reklamı Kapat
Magazin

İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz’den aşk dolu bir paylaşım! Fotoğrafın altındaki notlar dikkat çekti

Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu çiftinden aşk dolu bir fotoğraf geldi. Ünlü çiftin fotoğrafın altındaki notları oldukça dikkat çekti

İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz sosyal medya hesaplarında birlikte verdikleri pozları paylaştılar. Çiftin fotoğrafların altına yazdığı notlar dikkat çekerken, hayranlarından da binlerce beğeni aldılar. Görenler yorum yapamadan geçemedi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Aşk dolu pozlar gündem damga vurdu

Ufak Tefek Cinayetler, Yahşi Cazibe ve son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı oyunculuk performansı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Aslıhan Gürbüz, Mahkum dizisinin başarılı oyuncusu İsmail Hacıoğlu ile bir süredir aşk yaşıyor. Çift geçtiğimiz ay Karadeniz tatilinde görüntülendiler. Çiftin çıktığı Karadeniz tatilinden pozlar da gecikmedi. Binlerce beğeni alan bu fotoğraflara, ünlü isimlerden de yorumlar gecikmedi.

İsmail Hacıoğlu, Aslıhan Gürbüz ile doğada verdikleri pozu paylaşırken; “Çok ağlaşıyoruz Aslı’mla biz” notunu ekledi. Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu da; “Severim sizi” yorumunu yaptı. Aynı kareyi Aslıhan Gürbüz de kendi sosyal medya hesabında siyah kalp emojisiyle birlikte paylaştı. Ünlü çiftin bu fotoğrafları oldukça ilgi görürken, yeni kareler de geldi. İsmail Hacıoğlu, sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile birlikte verdiği pozunu; “Sensedim…” notuyla paylaştı.

Aslıhan Gürbüz’den de paylaşım geldi

İsmail Hacıoğlu’nun aşk dolu paylaşımından sonra Aslıhan Gürbüz de sosyal medya hesabında fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına “Hacı naptın dobloyu sattın mı?” notunu ekledi. Sevgilisinin bu notundan sonra İsmail Hacıoğlu da; “Sorma hacım ya” yorumunu yaptı. Çiftin bu paylaşımları hızlı bir şekilde gündemde yerini alırken, hayranlarından da binlerce beğeni ve yorum geldi.

Çiftin mutluluk pozları sosyal medya gündemine damga vururken, yaptıkları yorumlar ve notlar da oldukça dikkat çekti. Aşklarını sosyal medyada da gösteren çift, hem fotoğrafları hem de yorumlarıyla ilgi odağı oldu. Hayranlarından bu aşk dolu fotoğraflara; “Çok yakışıyorsunuz”, “Harika görünüyorsunuz”, “Bayılıyorum size” gibi yorumlar da geldi. Gündeme damgasını vuran bu fotoğraflar uzun süre konuşulacak.

Başa dön tuşu