Reklamı Kapat
Magazin

Berk Oktay’ın eski eşinden olay yaratacak bir iddia geldi! Kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy ile aldattığını ileri sürdü

Berk Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu çarpıcı iddialarda bulundu. Berk Oktay’ın kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy ile aldattığını iddia etti.

2016 yılında Berk Oktay ile hayatını birleştiren ve ardından olaylı bir şekilde boşanan Merve Şarapçıoğlu, “Söylemezsem Olmaz” programına telefon ile bağlandı. Olay yaratacak iddialarda bulunan Merve Şarapçıoğlu, bu açıklamalarıyla gündemde büyük ses getirdi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Eski eşinden olay yaratacak iddialar

2016 yılında Berk Oktay ile dünya evine giren Merve Şarapçıoğlu, iki yıllık olaylı boşanma davaları 2020 yılının Şubat ayında sona ermişti. Sosyal medyada Berk Oktay’ın uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanan Şarapçıoğlu, 2 yıl 1 ay hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde davadan beraat ettiğini açıklayan Merve Şarapçıoğlu, şimdi de ‘Söylemezsem Olmaz’ programının 12 Eylül canlı yayına telefonla bağlandı ve çarpıcı iddialarda bulundu. Açıklamalarında:

“Ben çok şık bir şekilde boşanmak istedim ama olmadı. Çünkü şiddet gördüm, aldatıldım. Berk’le evliyken aldatılma olayını fark edince boşanmak istedim. Berk Bey’in ve Yıldız Hanım’ın evliliğine gölge düşürmek istemiyorum kesinlikle, ama bir şeyler oldu. Berk, ‘Savaşçı’ dizisini çekiyordu ve rol arkadaşı Yıldız Hanım’dı. Biz evliyken Yıldız Çağrı Atiksoy ile ilişkisi vardı. Bana tesadüfen 8 Eylül gibi gün verildi, 10 Eylül’de düğünleri vardı. Eğer mahkeme yakın bir tarihe koymasaydı ağzımı açmazdım” ifadelerini kullandı.

Yeni bir ilişkisi olduğunu açıkladı

Berk Oktay ile olaylı bir şekilde boşanan avukat açıklamalarının devamında: “2.5 sene boyunca yapmadığım şey yüzünden suçlandım. Avukatım, mesleki olarak çok zarar gördüm. Şu an çok mutlu giden bir ilişkim var. Mehmet Yahya diye çok tatlı, aileme yakışır biriyle birlikteyim. Arkadaşım olan sonrasında ise aşka dönüşen bir ilişki” ifadelerini kullandı.

Gündeme bomba gibi düşen bu iddiaların ardından gözler Berk Oktay’a ve Yıldız Çağrı Atiksoy’a çevrildi. Eski eşinin yaptığı bu açıklamaların ardından henüz ünlü oyuncu Berk Oktay’dan bir açıklama gelmedi. Sevenleri merakla yapacağı bir açıklamayı bekliyorlar.

Başa dön tuşu