Reklamı Kapat
Magazin

Mehmet Dinçerler ve Hadise evlerini mi ayırdı? Mehmet Dinçerlerin sessizliği dikkat çekti

Mehmet Dinçerler özel hayatıyla ilgili soruları cevapsız bıraktı. Gündemde evlerini ayırdılar iddiaları dolaşıyor.

Son zamanlarda gündemde sık sık adından söz ettiren Mehmet Dinçer ve Hadise çifti hakkında ayrılık iddiaları hızla yayılıyor. Çiftin yüzüklerini çıkarması oldukça dikkat çekerken, Hadise’nin sahnede ağlaması da ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Basın mensuplarının özel hayatıyla ilgili yönelttiği soruları da cevapsız bırakan Mehmet Dinçerler’in bu sessizliği de gözlerden kaçmadı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Mehmet Dinçerler’in sessizliği dikkat çekti

Geçtiğimiz akşam Ortaköy’de bir düğüne katılan Mehmet Dinçerler, çıkışta basın mensuplarının yönelttiği soruları cevapsız bıraktı. Gündemde dolaşan ayrılık haberlerinin ardından şimdi de çiftin evlerini ayırdığı söyleniyor. Hadise ve Mehmet Dinçerler’in bu kararının sorunları çözmek için olduğu da söylenenler arasında bulunuyor. Boşanma haberlerini cevapsız bırakan Mehmet Dinçerler’in parmağında alyansının olmaması da oldukça dikkat çekti. Çiftin yüzüklerini çıkarmasının ardından gündemde dolaşan ayrılık iddiaları da cevapsız kaldı.

Geçtiğimiz günlerde “Küçük Bir Yol” şarkısını seslendirirken gözyaşlarını tutamayan Hadise’nin neden ağladığı da oldukça merak edildi. İddialara göre çiftin ‘bebek’ konusundan dolayı ilişkilerinde sorun yaşadığı da söylenenler arasında yer alıyor. Gündemde dolaşan bu iddiaların ardından Hadise’nin yakın çevresinden bir kişinin her şeyin yolunda olduğunu ve bu iddiaların gerçek dışı olduğunu belirttiği de gündemde yerini aldı.

Hamilelik haberlerine cevap verdi

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in bebek krizi yaşadıkları da iddialar arasında yer alıyor. Hadise’nin iş temposundan dolayı anne olmaya sıcak bakmadığı da söyleniyor. Bu iddiaların ardından ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Hadise: “Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan ‘hamilelik’ haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için tedavi de görmüyorum. Bilginize…” ifadelerini kullandı. Hamilelik iddialarına cevap veren ünlü şarkıcı, Mehmet Dinçerler ile olan evliliği hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Son çıkan iddialara göre çiftin evlerini ayırdığı konuşuluyor.

Başa dön tuşu