Reklamı Kapat
Magazin

Kaan Boşnak’ın eşinden şiddet iddiaları geldi! “Çocuğum için sustum!”

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak’ın eşi Başak Ceylan Torun, şiddete uğradığını ifade etti.

Popüler müzik gruplarından biri olan Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak, organizatör Başak Ceylan Torun ile 2020 yılında nikah masasına oturmuştu. Çift bir yıl sonra Ali Kutluhan ismini verdikleri oğullarını kucaklarına almıştı. Şimdilerde boşanma aşamasında olan çiftten Başak Ceylan Torun, eşi Kaan Boşnak tarafında şiddete uğradığını ileri sürdü. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kaan Boşnak’ın şiddet uyguladığını ileri sürdü

Son dönemlerde boşanma aşamasında olan Başak Ceylan Torun ve Kaan Boşnak çifti gündemde yerini aldı. Başak Ceylan Torun’un şiddete uğradığını ileri sürmesinin ardından açıklamaları da gündemde büyük ses getirdi. Eşi Kaan Boşnak’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Başak Ceylan Torun: “Bu zamana kadar ailem ve çocuğum zarar görmesin diye hep sustum, açıklama yapmadı. Artık oğluma, kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli hukuki işlemleri başlatacağız” ifadelerini kullandı.

Gündemde oldukça ses getiren bu açıklamaların ardından gözler Kaan Boşnak’a çevrildi. Eşi Başak Ceylan Torun’un şiddet iddialarıyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Kaan Boşnak, bu iddiaları yanıtsız bıraktı.

“Çocuğum zarar görmesin diye sustum”

2020 yılında organizatör Başak Ceylan Torun ve Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak, dünya evine girmişti. İlişkilerini evlilikle taçlandıran çift, 1 yıl sonra oğullarını kucaklarına aldılar. Son dönemlerde boşanma aşamasında olan ikiliden Başak Ceylan Torun, açıklamalarıyla gündemde olay yarattı. Eşi Kaan Boşnak’tan şiddet gördüğünü ileri süren Başak Ceylan Torun, bu zamana kadar ailesinin ve çocuğunun zarar görmemesi için sustuğunu da ifade etti.

Eşi Kaan Boşnak hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Başak Ceylan Torun, avukatlarıyla birlikte gerekli hukuki işlemleri başlatacağını da dile getirdi. Bu zamana kadar çocuğu ve ailesi için susan Başak Ceylan Torun, bu açıklamalarıyla gündemde de büyük ses getirdi. Eşi Kaan Boşnak hakkında söylenen bu sözlerin ardından henüz bir açıklama yapmadı.

Başa dön tuşu