Reklamı Kapat
Magazin

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay evlendi! Ünlüler akın etti

2020 yılında aşk yaşamaya başlayan Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay nikah masasına oturdular. Çiftin düğününe ünlüler akın etti.

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nişanlanmışlardı. 2020 yılında başlayan aşklarını evlilikle taçlandıran çift, dünya evine girdiler. Çiftin düğünü Polenezköy’de gerçekleşti. Konsept olarak kır düğünü yapan çiftin düğününe adeta ünlüler akın etti. Çiftin yakın dostları da bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Berk Oktay’dan “Özüm, benim güzel gelinim” paylaşımı

31 Ağustos tarihinde İzmir Talles Park’ta kına gecesi düzenleyen çift, kına fotoğraflarıyla adeta gündeme damga vurmuştu. Eşi Yıldız Çağrı Atiksoy’un yanından ayrılmayan Berk Oktay, kına gecesinde davul da çalmıştı. Görkemli kına gecesinin ardından şimdi de Polenezköy’de bir kır düğünü yapan çift dünya evine girdi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Berk Oktay, eşi Yıldız Çağrı Atiksoy için; “Özüm, benim güzel gelinim” notuyla birlikte fotoğraflarını sevenleriyle paylaştı.

Ünlüler geçidi

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay’ın bu mutlu gününde sevdikleri de yalnız bırakmadı. Çiftin düğününe çok sayıda ünlü de akın etti. Gelen ünlüler arasında Burak Özçivit’te bulunuyordu. Burak Özçivit; “Eşimi de temsilen buradayım” ifadelerini kullandı. Konuklar arasında geçtiğimiz günlerde eşi Güçlü Mete ile evliliklerini noktalayan Ebru Cündübeyoğlu da bulunuyordu. Cündübeyoğlu, kızı Duru ile birlikte katıldılar. Kameralara: “Yıldız’ın heyecanına ortak olmaya geldik. Mutluluklar diliyorum ona” ifadelerini kullandı.

Düğün törenine Birce Akalay ve Ayça Erturan beraber katıldılar. İki ünlü isim: “Biz kız tarafıyız” ifadelerini kullandılar. Düğüne Hazal Kaya tek başına katılırken; “Çağrı çocukluk arkadaşım onun mutlu gününe şahit olmak heyecan verici” dedi. Ünlülerin akın ettiği düğünde birçok yıldız isimler de bulunuyordu. Düğünden gelen kareler gündemde hızlı bir şekilde yer alırken, ünlülerin şıklık yarışı da gözlerden kaçmadı. Gelen yorumlara göre, Yıldız Çağrı Atiksoy’un gelinliği ve güzelliği de adeta bir kez daha kendisine hayran bıraktı. Çiftin çok yakıştığını dile getiren hayranları, yorumlarda tebrik mesajlarını da ilettiler.

Başa dön tuşu