Reklamı Kapat
Magazin

Simge Sağın’ın iddialı sahne kostümü olay oldu! Derin yırtmacına yorum yağdı

Simge Sağın’ın derin yırtmaçlı sahne kıyafeti sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen bu elbise çok konuşulacak.

Son zamanlarda iddialı ve cesur sahne kıyafetleriyle gündemde yerini alan Simge Sağın, adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Sarıyer’de bulunan bir mekanda konser veren ünlü şarkıcı, giydiği kıyafetle yine gündemde yerini aldı. Derin yırtmaçlı bu sahne kıyafeti sosyal medya gündeminde de olay yarattı. Sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen bu kıyafet, bazı kesim tarafından beğenilirken, bazı kesim tarafından da abartılı bulundu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen elbise

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Simge Sağın, hem şarkıları hem de iddialı kıyafet seçimleriyle son zamanlarda adından sık sık söz ettiriyor. 41 yaşındaki ünlü şarkıcı yine hayranlarıyla buluştu. Sarıyer’de bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcının derin yırtmaçlı elbisesi görenlerin ağzını açık bıraktı. Sosyal medya gündeminde büyük ses getiren bu kıyafet, sosyal medya kullanıcılarını da ikiye böldü. Bir kesimin çok beğendiği bu elbise, diğer kesim tarafından çok fazla abartı bulundu. Sosyal medyada gündem olan bu elbise uzun süre eleştirildi.

41 yaşındaki güzel şarkıcı hemen hemen her konserinde iddialı elbiseleriyle sahne almaya devam ediyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu, sık sık kıyafetleri ve şarkılarıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor.

İddialı elbisesi gündem oldu

Sarıyer’de bir mekanda sahneye çıkan Simge Sağın, derin yırtmaçlı ve oldukça iddialı elbisesiyle gündemi derinden sallamaya devam ediyor. İddialı sahne kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren Sağın, bu sefer de derin yırtmacıyla konuşuldu. Şarkıları ve iddialı kıyafetleriyle sık sık gündemde olan ünlü şarkıcı, şarkı seçimleri hakkında: “Şarkıları iyi kokladığımı düşünüyorum, hissediyorum. Kalbimin sesini dinlemem bence benim sırrım” ifadelerini kullandı. Bu samimi açıklamalarıyla gündemde yerini alan Simge Sağın, şimdi de iddialı kıyafetiyle sosyal medya gündemini derinden salladı. Sosyal medya kullanıcılarından sahne kıyafeti hakkında yorumlar gecikmedi.

Başa dön tuşu