Reklamı Kapat
Magazin

Selin Ciğerci’den aşk hayatı hakkında özel itiraflar! “DM üzerinden yürüyenler oluyor”

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci aşk hayatı hakkında özel itiraflarda bulundu.

Gündemde sık sık adından söz ettiren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra evlilikleriyle gündemden düşmüyorlar. Ani bir kararla boşanan ve ardından barışan çift, tekrardan nikah masasına oturmuştu. Yeniden ayrılma kararının ardından boşanan Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’nın kardeşinin düğüne katılmıştı. Eski eşi ile birlikte yan yana halay çeken Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra’nın tekrar barışıp barışmadıkları merak edildi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

“Hayatımda kimse yok”

Selin Ciğerci gündemde sık sık yerini alırken son olarak özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulundu. Selin Ciğerci: “Bu saatten sonra barışmamız söz konusu olamaz. Şu an hayatımda kimse yok. Instagram’da DM üzerinden yürüyenler oluyor ama hiç birine cevap yazmıyorum. Bunların arasında ünlüler de var” ifadelerini kullandı. Bindiği lüks araçlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Selin Ciğerci o konuda da: “Artık o lüks araçlarla beni göremeyeceksiniz öyle bir karar aldım” ifadelerini kullandı.

Özel itiraflarıyla gündemde yerini alan Selin Ciğerci, eski eşi Gökhan Çıra ile barışma ihtimallerine de bu şekilde cevap vermiş oldu. Aşk hayatı hakkında hayatında kimsenin olmadığını ifade eden Selin Ciğerci, ünlülerin kendisine yazdığını da belirtti. Bu açıklamanın ardından Selin Ciğerci’ye yazan o ünlüler de oldukça merak edildi.

Ünlüler DM atıyormuş

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, iki kez evlenip boşandığı eski eşi ile barışmayacağını açıklarken, DM üzerinden birçok kişinin kendisine yazdığını ve hatta bu yazan kişiler arasında ünlülerin de bulunduğunu ifade etti. Aşk hayatı hakkında özel itiraflarda bulunan Selin Ciğerci, eski eşi Gökhan Çıra ile barışmanın söz konusu bile olamayacağını ifade etti. Hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Selin Ciğerci, kendisine mesaj atan kişilere cevap vermediğini de açıkladı. Mesaj atan kişilerin arasında ünlülerin de olduğunu ifade eden Selin Ciğerci, lüks araçları konusunda bir karar aldığını da belirtti. Kendisinin artık lüks araçlara binmeyeceğini ifade eden Selin Ciğerci, bu özel açıklamalarıyla gündemde yerini aldı.

Başa dön tuşu