Reklamı Kapat
Astroloji

Memnuniyetsiz burçları açıklıyoruz! İşte her şeyi eleştiren o burçlar

Bu burçlar konu ne olursa olsun her şeyi eleştiriyorlar. Memnuniyetsiz olan bu burçları ne yaparsanız yapın memnun etmek oldukça zor. Peki, bu burçlar hangisi?

Çevremizde bazı insanların her şeyi eleştirdiğini, hiçbir şeyden memnun kalmadıklarına şahit olmuşuzdur. Bu burçlar da ne olursa olsun illa eleştirecek bir konu bulabilirler. Onlar biraz da mükemmeliyetçi oldukları için her şeyde bir kusur bulabilirler. İşte en memnuniyetsiz o burçlar…

Başak burcu

Başak burçlarının genel olarak tavrı, konuşması her zaman negatiftir. Karşısında kim olursa olsun illa eleştirecek bir şey bulurlar. Özellikle bu davranışlarından dolayı hayatına da kolay kolay birini almazlar. Onlar her zaman en başarılı, en mükemmel ve en doğru kişiyi aradıkları için genellikle yalnız kalırlar. Bu durumdan da asla rahatsız olmayan başaklar oldukça huysuz ve memnuniyetsizdir. Özellikle arkadaş çevresine karşı bu tarz davranışlarda bulunan başaklar bazen karşı tarafın sabrını da zorlayabilirler. İşte en memnuniyetsiz burçlar arasında başak burçları da bulunur.

Akrep burcu

Akrep burçları için mükemmel olan hiçbir şey yoktur diyebiliriz. Onlar her konuda bir eksik ve kusur ararlar. Özellikle karşı tarafın moralini bu davranışlarıyla sık sık alt üst edebilirler. Akrep burçlarıyla anlaşmak isterseniz oldukça uysal ve anlayışlı olmanız gerekir. Onları bu şekilde kabul ederseniz arkadaşlığınız da bir o kadar uzun sürer. Akrep burçları genel olarak kendisi gibi olan insanlarla hiç anlaşamazlar ve kendilerini sürekli bir tartışmanın içinde bulurlar. İşte en memnuniyetsiz burçlar arasında akrep burçları da bulunur.

Oğlak burcu

Oğlak burçlarının memnun oldukları zamanlar oldukça sayılıdır. Bir konuda her şey eksiksiz olsa bile illa onlar bir kusur bulurlar. Genellikle ince eleyip sık dokuyan oğlak burçlarıyla anlaşmak oldukça zordur. Çevresindeki kişileri sürekli eleştiren oğlak burçları bazen bu durumu abartabilir ve karşı tarafı kırabilir. Onları memnun etmek için uğraşsanız bile bu çabanız boşa çıkacaktır. Onlar genel olarak mükemmel olanı ararlar. İşte en memnuniyetsiz burçlar arasında oğlak burçları da bulunur.

Başa dön tuşu