Reklamı Kapat
Magazin

Mehmet Dinçerler’den Hadise’ye gönderme mi geldi? Dinçerler’in paylaşımı olay oldu

Mehmet Dinçerler’in sosyal medya paylaşımı gündem oldu. Görenler eşi Hadise’ye gönderme mi diye düşündü. Gündemde ayrılık iddialarından sonra şimdi de gönderme iddiaları dolaşıyor.

Uzun zamandır eşi ile bir arada görünmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler evliliğinde sorun olduğu düşünülüyordu. Çiftin yüzüklerini çıkarması da dikkatlerden kaçmayan bir ayrıntıydı. Gündemde ayrılık haberleri dolaşırken, geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler’in eşi Hadise’nin bir paylaşımını beğenmesi de kafaları oldukça karıştırmıştı. Bu beğeninin ardından Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulundu. Hadise’nin geçtiğimiz günlerde konserinde söylediği söze cevap olarak düşünüldü. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Mehmet Dinçerler’den göndermeli paylaşım

Geçtiğimiz nisan ayında dünya evine giren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, sessiz sedasız nikah masasına oturmuşlardı. Evliliklerinin başında sık sık yan yana görülen ve sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapan çift, şimdilerde uzun zamandır bir araya gelmiyorlar. Çiftin yüzüklerini de çıkarması kafaları karıştırdı. Bunun yanında Hadise’nin konserinde ağlaması da dikkat çeken bir ayrıntı oldu.

Bu görüntülerin ardından akıllara da ayrıldılar mı sorusu geldi. Gündemde dolaşan ayrılık iddialarından sonra bir de Hadise’nin hamile olduğu ortaya atıldı. Bu hamilelik haberinden sonra şarkıcı Hadise konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Israrla yalan hamilelik haberlerinden dolayı açıklama yapmak zorunda hissettiğini ve hamile olmadığını, bunun için bir tedavi de görmediğini ifade etti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler gönderme mi yapıyorlar?

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de sahne alan ünlü şarkıcı Hadise, konserinde “Özgürlüğünüzü kısıtlayanlara sıfır tolerans” diyerek bir mesaj vermişti. Bu mesajın ardından Mehmet Dinçerler’den de bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Mehmet Dinçerler; “Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar faydası yok…” ifadelerini kullandı. Bu iki mesajın ardından gündemde de birbirlerine gönderme iddiaları dolaşmaya başladı. Hadise ve Mehmet Dinçerler’den gelen bu iki mesajın ardından gözler yine ünlü çifte çevrildi. Konuyla ilgili henüz bir paylaşım ve açıklama yapmayan çift, iddialara da cevap vermediler. Çiftin hayranları merakla kendilerinden gelecek bir açıklamayı bekliyorlar.

 

 

Başa dön tuşu