Reklamı Kapat
Astroloji

Burçlara göre ilişkilerde kimin kaçan kimin kovalayan olduğunu söylüyoruz! İşte burcuna göre kaçıyor musun yoksa kovalıyor musun?

Bu burçların ilişkilerde kaçan mı yoksa kovalayan kişi mi olduğunu söylüyoruz. Peki, senin burcunun özelliği ne?

Burçların ilişkilerinde kaçtığını mı yoksa kovaladığını mı açıklıyoruz. Onlar ilişkilerde nasıl bir yol izliyor? İşte o cevaplar…

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçları

Koç burçları ilişkilerinde genel olarak karşı tarafı kovalayan bir kişi oluyor. Onlar bir kişiden hoşlanınca hiç düşünmeden, içinden geldiği gibi davrandığı için karşı tarafı sürekli kovalamaya başlıyorlar. Özellikle karşı taraf kaçıyorsa, koç burçları bu durumu biraz abartabilirler. Boğa burçları ilişkilerinde genellikle kaçan taraf oluyor. Özellikle karşı taraftan emin değilse sürekli bir kaçış halinde olurlar. İkizler burçları karşı taraf kaçmasa bile kovalayan bir burçtur. Karşı tarafa yaranmak için elinden geleni yaparlar.

Yengeç burçları ilişkinin başlarında kaçsa da sonradan bu durum tam tersine dönebilir. Onlar sahiplenici bir kişi oldukları için kovalamaya başlarlar. Aslan burçları da kaçan burçlar arasındadır. Onların bunu yapması bir çeşit taktik olabilir. Başak burçları kaçan tarafta yer alır. Onlar karşı tarafa her zaman mesafeli ve soğuk davranırlar.

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları

Terazi burçları genel olarak birinden hoşlandıysa hemen bir şeylerin olmasını ister ve kovalamaya başlarlar. Bu durum bazen karşı tarafı oldukça bunaltabilir. Akrep burçları da kovalayan taraftadır. Onlar tez canlı oldukları için hemen ilişkiye başlamak isterler. Yay burçları özgürlüğüne düşkün olduğu için kaçan tarafta bulunurlar. Karşı tarafın en ufak ilgisinden bile bunalan yay burçlarıyla ilişki yürütmek oldukça zordur.

Oğlak burçları sevdiği kişiyi kovalarlar. Birinden gerçekten hoşlandıysa elinden geleni ardına koymazlar. Kova burçları da kovalayan tarafta yer alır. Onlar kolay kolay hayatına birini almazlar ve karşı taraftan hoşlandıysa oldukça ilgili davranırlar. Balık burçları kaçan tarafta yer alır. Genellikle ilişkilerinde hayal kırıklığına uğradığı için karşı tarafı tanımak adına kaçabilirler. Onlar ilişkiye başlamadan önce karşı tarafı ölçmek için bu tarz hareketlere başvurabilirler.

Başa dön tuşu