Reklamı Kapat
Magazin

Nilüfer’den TikTok isyanı! Açıklamaları dikkat çekti

Ünlü şarkıcı Nilüfer, 3 yıl sonra Bursa Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde konser verdi. Ünlü şarkıcı TikTok hesabı hakkında konuştu.

Uzun süredir sahne almayan ünlü şarkıcı Nilüfer, Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı.  Bursa’da sahneye çıkmaktan mutlu olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, “Dünya Dönüyor”, “Haram Geceler”, “Esmer Günler”, “Taa Uzak Yollardan”, “Mavilim”, “Mor Menekşe”, “Kavak Yelleri”, “Yeniden Sev” gibi birçok unutulmaz şarkılarını söyledi. Konserine katılan kişilere de unutulmaz anlar yaşattı. Ünlü şarkıcı şarkılarını seslendirirken ara ara dinleyicileriyle de sohbet etti. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Nilüfer TikTok’ta takipçi sayısının az olması hakkında dert yandı

Ünlü şarkıcı Nilüfer, 3 yıl sonra Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Unutulmaz şarkılarına yer veren Nilüfer, ara ara dinleyicileriyle de sohbet etti. Cumhuriyet’in 100’üncü yılında 29 Ekim’de de Bursa’da sahneye çıkacağını da ifade etti. Ünlü şarkıcı; “Biz eski jenerasyonuz” dedi ve yaşadığı bir hikayeyi dile getirdi: “Siz böyle açıyorsunuz ya telefonlarınızın ışıklarını konserde, ben tabii eskilere gittim. Jenerasyon farkı, biliyorum bunları, bilmiyorum sanmayın. Tabii TikTok hesabım bile var ama takipçim az. Öyle bir sıkıntı var” dedi ve “TikTok hesabı olan var mı?” diye dinleyicilere sordu.

Bir dinleyicinin “evet” cevabı üzerine şarkıcı Nilüfer; “Peki, beni takip ediyor musunuz? 9 bin takipçin mi var? Benden çok takipçin var, benden daha mı ünlüsün? ‘Taa Uzak Yollarda’ şarkısını istemesini biliyorsun, insan bir takip eder” dedi ve dinleyicisiyle şakalaştı.

Nilüfer’den anlamlı hikaye

Bursa’da sahne alan Nilüfer, dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatırken bir hikayesini anlattı. “Herkes ışıkları yaktı. Nasıl güzel durdu anlatamam. Gaza geldim ve ‘Bir sonraki şarkıda yakın çakmakları’ dedim. Eskiden öyleydi. Biliyorum bunu. Şimdi telefonun ışığının yandığını da biliyorum ama o çakmak değilmiş telefon ışığıymış, bunu konserden sonra söylediler. Hatta TikTok hesabımda böyle bir videom var, girip izleyin” ifadelerini kullandı. Eski bir anısını dile getiren şarkıcı Nilüfer, esprileri, unutulmaz şarkıları ve anılarıyla dinleyicilere de unutulmaz anlat yaşattı.

Başa dön tuşu