Reklamı Kapat
Magazin

Meryem Uzerli’den dikkat çeken açıklamalar! Aşkı böyle anlattı

Meryem Uzerli’den aşk hakkında özel açıklamalar geldi. Ünlü oyuncu kendi özel hayatı hakkında da samimi itiraflarda bulundu.

ABD’li sevgilisi ve iki kızı ile Berlin’de yaşayan Meryem Uzerli, aşk hayatından yola çıkarak aşk hakkında konuştu. Hello dergisine röportaj veren Meryem Uzerli samimi itiraflar da bulundu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Meryem Uzerli’den samimi itiraflar

Meryem Uzerli, Hello dergisine konuştu. Aşk hayatı ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Meryem Uzerli, açıklamalarıyla gündemde yerini aldı. Kendisini şu sıralara çok iyi hissettiğini ve neyi isteyip istemediğini net bildiğini dile getiren ünlü oyuncu, kişisel yolculuğunda yeni bir dönemin başladığını belirtti. Bunun yanında doğru ve sağlıklı olmayan insanları hayatından çıkarttığını da ifade etti. Güzel oyuncu açıklamalarının devamında:

“Aşık olunca vücut ve ruh dans içinde, enerjimi çok yükseltiyor. Karşımdaki ile güzel bir yolculuk yaşarsak daha dengeli ve sağlıklı oluyorum. Geçmişimde hızlı kararlar sonrası fazla yıprandım artık yavaş ilerliyorum” ifadelerini kullandı. Geçmişindeki hızlı kararlardan sonra artık yavaş ilerlediğini söyleyen Meryem Uzerli, açıklamalarıyla gündeme damga vurdu.

Artık yavaş ilerliyor

ABD’li sevgilisi ve iki kızı ile birlikte Berlin’de yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, samimi açıklamalarıyla gündemde yerini aldı. Aşk hayatı ve yaşadıkları hakkında ders çıkarıcı nitelikle açıklamalar yapan Meryem Uzerli, geçmişteki hali ile şimdiki hali arasındaki değişimi anlatan sözler söyledi. Hello dergisine röportaj veren güzel oyuncu: “Kendimi şu sıralar çok iyi hissediyorum. Neyi isteyip istemediğimi net biliyorum” ifadelerinden sonra kişisel yolculuğunda yeni bir dönemin başladığına da işaret etti.

Doğru ve sağlıklı olmayan insanları hayatından çıkarttığını dile getiren Meryem Uzerli, aşk hakkında da kendi düşüncelerini dile getirdi. Karşısındaki kişi ile güzel bir yolculuk yaşadığında daha dengeli ve sağlıklı olduğunu ifade eden güzel oyuncu, aşkın enerjisini yükselttiğini de itiraf etti. Geçmişte aldığı hızlı kararların kendisini yıprattığını ifade eden ünlü oyuncu, artık yavaş ilerlediğini de dile getirdi. Gündeme damga vuran bu aşk ve özel hayatı hakkındaki açıklamaları çok konuşulacak.

Başa dön tuşu