Reklamı Kapat
Magazin

Hadise’den hamilelik cevabı geldi! İddiaları böyle yanıtladı

Eşi Mehmet Dinçerler ile evliliklerinin ‘bebek’ yüzünden dolayı sallandığı iddia edilirken, Hadise’den cevap gecikmedi.

Magazin gündeminde sık sık adından söz ettiren Hadise, geçtiğimiz nisan ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile dünya evine girdi. Sessiz sedasız nikah masasına oturan çiftin evliliğinden sonra hamilelik iddiaları da gündemde yerini almıştı. Hamilelik iddiaları gündemde dolaşırken Hadise’den ve Mehmet Dinçerler’den bir cevap gelmemişti. Şimdi de uzun zamandır bir arada görünmeyen çiftin aralarının bebek yüzünden bozulduğu iddia edildi. Bu iddialar gündeme bomba gibi düşerken, şarkıcı Hadise’den de cevap gecikmedi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Hadise’den cevap gecikmedi

Uzun zamandır eşi Mehmet Dinçerler ile bir arada görünmeyen ünlü şarkıcı Hadise, konserinde yüzüğünü takmadı ve ağladı. Diğer yandan Mehmet Dinçerler’in de alyansı parmağında yoktu. Bu görüntülerin ardından gündemde de boşanma haberleri dolaşmaya başladı. Çiftin iddialara göre bebek yüzünden aralarının açık olduğu iddia ediliyor.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin iddialara göre bebek istemediği ve bu kararın ardından eşi Mehmet Dinçerler ile aralarının bozulduğu, yüzükleri çıkardığı söyleniyor. Çiftin barışması için ailelerin devreye girdiği de söylenenler arasında yer alıyor.

Mehmet Dinçerler’den mesaj geldi

Gündemde dolaşan iddiaların ardından eşi Mehmet Dinçerler’den ‘Her şey yolunda’ mesajı geldi. Eşi Hadise’nin Kıbrıs konserinden derlenen bir videoyu beğenen Mehmet Dinçerler, iddialara da bu şekilde yanıt verdi. Bu beğeninin ardından Hadise’den de bir yanıt geldi. Hakkında çıkan hamilelik iddialarını yanıtlayan şarkıcı Hadise:

“Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize…” ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı Hadise gündemde çıkan hamilelik iddialarını bu şekilde yanıtladı. Hadise’nin bu açıklaması ve Mehmet Dinçerler’in ‘Her şey yolunda’ mesajı da hızlı bir şekilde gündemde yerini aldı. Ayrılık haberleri gündemde dolaşırken, Mehmet Dinçerler’in bu mesajından sonra çiftin ilişkilerine devam ettiği düşünülüyor.

Başa dön tuşu