Reklamı Kapat
Magazin

Ebru Yaşar’dan dikkat çeken sahne kostümü! 14 ayar altından yapıldı

Ebru Yaşar’ın sahne kostümünün göğüs kupunda 14 ayar altından yapılan 80 adet yaprak, dikkatleri üzerine çekti.

Ebru Yaşar bu sefer de sahne kostümüyle büyüledi. Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan ünlü şarkıcı, hem elbisesi hem de şarkılarıyla kendine hayran bıraktı. Sahnede giydiği kostüm oldukça dikkat çekerken, gündemde de hızlı bir şekilde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Ebru Yaşar’ın 14 ayar altından tasarlanan elbisesi olay oldu

Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye çıkan Ebru Yaşar, sahne elbisesiyle görenlerin ağzını açık bıraktı. Fırat Kaplan imzalı olan bu elbise ile sahneye çıkan Ebru Yaşar göz kamaştırdı. Göğüs kupunda 14 ayar altından 80 adet yaprak bulunduran elbise, sosyal medya gündemine de damga vurdu. Görenleri oldukça şaşırtan bu elbise aynı zamanda da hayran bıraktı.

Diz kapağını kıran ve ameliyat olan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, sağlığına kavuşana kadar sahnelerden uzak kalmıştı. İyileşmesinin ardından hemen sahne alan güzel şarkıcının daha önce de Serenay Sarıkaya’nın marka yüzü olduğu ve dünyaca ünlü bir markanın 1 milyon TL’lik kolyesini taktığı da ortaya çıkmıştı.

Ebru Yaşar’ın sahnedeki iddialı seçimleri

Diz kapağını kıran Ebru Yaşar, ameliyat olmak zorunda kalmıştı. Bir süre sahnelerden uzak kalan Ebru Yaşar, sağlığına kavuştuktan sonra hemen sahnelere geri dönmüştü. Son olarak Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan güzel şarkıcı hem şarkıları hem de güzelliğiyle dinleyicileri kendine hayran bıraktı. Fırat Kaplan imzalı bir elbise tercih eden Ebru Yaşar, güzelliğiyle göz doldurdu. Göğüs kupunda 14 ayar altından yapılan 80 adet yaprak bulunan bu elbise tüm dikkatleri üzerine çekerken, gündeme de damga vurdu.

Sahnelerinde iddialı seçimler yapan güzel şarkıcı Ebru Yaşar daha önce de dünyaca ünlü aksesuar markasının 1 milyon TL’lik kolyesini takmıştı. Şimdi de altın detaylı bu elbisesi gündemde yerini aldı. Görenleri kendisine hayran bırakan güzel oyuncu, sosyal medya gündeminde de elbisesi ve güzelliğiyle yerini aldı. Güzel şarkıcı adeta iltifat yağmuruna tutuldu.

Başa dön tuşu