Reklamı Kapat
Astroloji

Burçların nasıl sevgili istediklerini söylüyoruz! İşte burçlara göre istediği sevgili özellikleri

Burçların aradığı sevgili özelliklerini açıklıyoruz. Peki, senin burcuna göre aradığın özellik ne?

İşte burçların karşı tarafta aradığı özellikler…

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının istediği sevgili özellikleri

Koç burçları gözü kara, cesaretli bir sevgili ister. Onunla birlikte korkmadan bir şeyleri başarabilmek ve hayatı sırtlanmak isterler. Boğa burçları gözü kapalı güveneceği bir sevgili isterler. Boğa burçları karşıdaki kişiye sonsuz güvenmek isterler. Bunun yanında çabuk pes etmeyen direnen bir kişiliğe sahip sevgili ararlar. İkizler burçları güler yüzlü ve tatlı dilli bir sevgili ister. Onlar somurtkan birini istemez ve bunun yanında da zekalarının uyabileceği bir kişi isterler.

Yengeç burçları şefkatli ve korumacı birini isterler. Onlar sahip çıkan bir kişi ararlar ve aynı zamanda anlayışlı olmasını da isterler. Aslan burçları hem yanına hem de kalbine yakışan birini arar. Sevgilisinin değer verdiğini, sevdiğini sık sık görmek isterler. Başak burçları karşıdaki kişinin zekasına bakar ve zeki birini isterler. Bunun yanında egolu kişilerden asla hoşlanmazlar.

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının istediği sevgili özellikleri

Terazi burçları için karşı tarafın asil olması oldukça önemlidir. Bunun yanında ruhuna hitap edebilecek birini ararlar. Bir diğer aradığı özellikler arasında adil olması da oldukça önemlidir. Ne olursa olsun adil bir kişi olmasını isterler. Akrep burçları karşı tarafın sadakatine bakar ve ona sonsuz güvenmek ister. Karşı tarafın yalan söylemesine asla katlanamadıkları için her zaman dürüst olmalarını isterler. Yay burçları karşı tarafla enerjisinin uymasını isterler ve yanında rahat edeceği, çekinmeyeceği bir kişi isterler. Karşı tarafın pozitif olması ve gezmeyi sevmedi de oldukça önemlidir.

Oğlak burçları doğal ve enerjisi yüksek birini isterler. Onlar karşı tarafın enerjisiyle adeta mutlu olmak isterler. Bunun yanında dış görünüşe de önem verirler. Kova burçları komik ve esprili bir kişi isterler. Aynı zaman kendini geliştirmiş kişilerden de hoşlanırlar. Balık burçları karşı tarafın anlayışlı ve merhametli olmasını ister. Bunun yanında kendisini her şekilde kabullenen ve eleştirmeyen biri kişi ararlar.

Başa dön tuşu