Reklamı Kapat
Magazin

Nagihan Karadere’den iddialı bir fotoğraf geldi! İltifat yağmuruna tutuldu

Nagihan Karadere sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraftan sonra iltifat yağmuruna tutuldu.

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor yarışmasına katılan Nagihan Karadere, başarısıyla adeta hafızalara kazındı. Nagihan Karadere’nin Survivor yarışmasındaki halinden sonra değişimi de oldukça dikkat çekti. Sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan Karadere, şimdiki haliyle adeta görenleri şok ediyor. Eski halinden eser kalmayan Nagihan Karadere’nin son hali görenleri kendisine hayran bıraktı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Nagihan Karadere’nin değişimi dikkat çekti

Televizyon ekranlarının reyting rekorları kıran Survivor yarışmasına katılan Nagihan Karadere, değişimiyle gündemde yerini aldı. Survivor yarışmasındaki halinden eser kalmayan Karadere’nin yaptırdığı estetikler de oldukça merak edildi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Nagihan Karadere, her paylaşımıyla gündemde büyük ses getirmeye devam ediyor. Ünlü sporcunun son paylaşımı da adeta iltifat yağmuruna tutuldu. Görenlerin ağzını açık bırakan değişimi hayranlarından büyük bir beğeni topladı.

Survivor yarışmasındaki hallerinden sonra şimdiki hali arasında büyük bir değişim gözlenen ünlü sporcunun yaptırdığı estetikler de gündemde yerini aldı. Estetik operasyonların ardından bambaşka bir görünüm elde eden Nagihan Karadere’nin bu değişimi dikkatlerden kaçmadı. Eski halinden eser kalmayan ünlü sporcu adeta güzelliğine güzellik ekledi. Hayranlarından da sık sık iltifatlar alan ünlü sporcu, son paylaşımıyla yine göz kamaştırmaya devam ediyor.

Estetik operasyonları merak edildi

Ünlü sporcunun eski ve yeni hali arasında bu büyük değişimin ardından hangi estetik operasyonları yaptırdığı da merak edildi. Sosyal medya hesabında paylaştığı son fotoğraflar gündemde büyük ses getiren Nagihan Karadere, uzun sarı saçları, renkli gözleri ve göz kamaştıran güzelliğiyle kameraya poz verdi. Bu pozunu sosyal medya hesabında sevenleriyle paylaşan Karadere, binlerce kişiden beğeni ve yorum aldı. Estetik operasyonların ardından güzelliğine güzellik ekleyen ünlü sporcuya adeta iltifat yağdı. Görenler: “Giderek daha da güzelleşiyorsun”, “Yine çok güzelsin”, “Harika görünüyorsun” yorumlarında bulundular. Ünlü sporcunun paylaştığı bu fotoğraf büyük bir ilgi görürken, hızlı bir şekilde magazin gündeminde de yerini aldı.

Başa dön tuşu