Reklamı Kapat
Magazin

Gülşen ev hapsini Bodrum’da mı geçiriyor? İddialar gündemi derinden salladı

Ev hapsinde olan Gülşen’in nüfusunun Bodrum’a alındığı iddia edildi. Gülşen’in avukatı bu iddialara cevap verdi.

Gündemde sık sık adından söz ettiren şarkıcı Gülşen, son olarak konserinde imam hatip mezunları hakkında söylediği sözlerden dolayı tutuklanmıştı. 4 gün cezaevinde kalan Gülşen ardından ev hapsi şartıyla tahliye olmuştu. Şimdi de Gülşen’in ev hapsi hakkında gündeme bomba gibi bir iddia düştü.  İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Gülşen Bodrumda mı?

İmam hatip mezunlarına yönelik söylediği sözlerden sonra tutuklanan Gülşen, 4 gün cezaevinin ardından ev hapsi cezasına çarptırılmıştı. Ev hapsi cezasından sonra şimdi de gündemde büyük ses getiren bir detay ortaya çıktı. Gazeteci Talat Atilla’nın iddialara göre şarkıcı Gülşen’in ev hapsi cezası verildiği gün, nüfusunun İstanbul’da Bodrum’a alındığını söyledi. Sosyal medya hesabında konuyla ilgili bir paylaşım yapan Talat Atilla; “Şarkıcı Gülşen ev hapsi şartı ile tahliye olunca özel uçakla geldiği Bodrum’da ev hapsini geçiriyor. Çünkü… Ev hapsi cezası aldığı gün Gülşen’in nüfusu İstanbul’dan Bodrum’a alındı” ifadelerini kullandı.

Gündeme bomba gibi düşen bu iddiaların ardından gözler Gülşen’in avukatına çevrildi. Gazeteci Talat Atilla’nın bu paylaşımının ardından şarkıcı Gülşen’in Bodrum’da ev hapsini geçiriyor olduğu da düşünülmeye başladı. Gündemde dolaşan bu iddiaların ardından sosyal medya kullanıcıları da bu iddiaların gerçek olup olmadığını merak etti.

Gülşen’in avukatı açıklama yaptı

İmam hatip mezunlarına yönelik söylediği sözlerin ardından 4 gün cezaevinde kalan Gülşen, ev hapsi şartıyla tahliye olmuştu. Gazeteci Talat Atilla’nın paylaşımına göre ev hapsi cezası aldığı gün Gülşen’in nüfusunun İstanbul’dan Bodrum’a alındığını iddia etti. Gündemde dolaşan bu iddialar, sosyal medya kullanıcılarının da kafalarını karıştırdı. Sosyal medya gündeminde de hızlı bir şekilde yerini alan bu iddiaların ardından gözler Gülşen’in avukatına çevrildi.

Gülşen’in avukatı bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklarken, sosyal medya kullanıcıları bu olayın gerçek olup olmadığı konusunda meraklarını sürdürmeye devam ediyorlar. Gazeteci Talat Atilla’nın bu paylaşımından sonra, bir daha açıklama yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu