Reklamı Kapat
Magazin

Gülçin Ergül’den bir itiraf geldi! Grup Hepsi hakkında konuştu

Gülçin Ergül, yıllar sonra Hepsi grubundan neden ayrıldığı hakkında açıklama yaptı.

Bir döneme damgasını vuran müzik gruplarından Hepsi şarkılarıyla ve grup üyeleriyle geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştı. Gülçin Ergül’ün gruba veda etmesinin ardından Yasemin Yürük, Eren Bakıcı ve Cemre Kemer ile de arası bozulmuştu. Yıllar sonra Gülçin Ergül, grup arkadaşlarıyla sürpriz bir şekilde barışmıştı. Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konulan olan Gülçin Ergül, Hepsi grubu hakkında konuştu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Gülçin Ergül’den Hepsi grubu hakkında açıklama

Hepsi grubundan yıllar önce ayrılan Gülçin Ergül, Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. Programda grup arkadaşları hakkında da konuşan Gülçin Ergül, dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Ergül: “Aslında ben kimseye karşı böyle bir husumet beslemek istemedim. Ben böyle nefret ve kin gibi şeyleri kendimde barındırmak istemeyen biriyim. Çünkü bu insanın kendisini yıpratan bir şey. Ben hayatıma kendi yolumda devam etmek istedim. Bazı anlaşmazlıklar oldu tabi…” ifadelerini kullandı.

Hepsi grubundan ayrılmasıyla ilgili dikkat çeken konuşmalara imza atan Gülçin Ergül; “Benim gruptan ayrılmam en hayırlısı oldu. Sevenlerimizi üzmek hiç istemedim ve bunun içinde olabildiğince bu süreyi uzun tutmaya çalıştı. Grupta dayanabildiğim kadar dayandım” dedi. Gruptan sevenlerini üzmemek için ayrılık sürecini uzattığını dile getiren Ergül, bu açıklamalarıyla gündeme de bomba gibi düştü.

“Başka birisi olsaydı daha erken ayrılırdı”

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Gülçin Ergül, yıllar sonra Hepsi grubundan neden ayrıldığı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisinin yerine başka biri olsaydı daha erken ayrılırdı diyen Ergül, kendisinin çok yumuşak ve müziği paylaşmayı seven birisi olduğunu ifade etti. Grubu kuran ilk kişilerden biri de kendisinin olduğunu söyleyen Ergül, kendisinin mutsuz olduğu için ayrıldığını ve her şeyin geride kaldığını da ifade etti. Açıklamalarının ardından çok güzel şeyler hatırlamak istediğini ve aralarında bir husumetin olmadığını dile getirdi. Gruptan ayrıldıktan sonra grup arkadaşlarının devam ettiğini ve bir süre sonra onların da ayrıldığını söyleyen Ergül, bu itiraflarıyla gündemde yerini aldı.

Başa dön tuşu