Reklamı Kapat
Magazin

Bücür Cadı’nın Zeliş’i Merve Erdoğan’dan güzel bir haber geldi! Anne oldu

Bücür Cadı’nın sevilen oyuncusu Merve Erdoğan anne oldu. Kızının ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Peki, kızının ismi ne oldu?

Bir döneme damgasını vuran ve popüler dizilerden biri olan Bücür Cadı oldukça yakından takip ediliyordu. Dizide Zeliş’i canlandıran Merve Erdoğan geçtiğimiz hafta anne olmuştu. Kızının ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Merve Erdoğan, gündemde de hızlı bir şekilde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Merve Erdoğan anne oldu

Bücür Cadı dizisiyle tanıdığımız Merve Erdoğan, geçtiğimiz hafta anne oldu. Kızının ilk fotoğrafını yayınlayan Merve Erdoğan, fotoğrafın altında da duygularını dile getirdi. Merve Erdoğan’ın paylaştığı o fotoğraf gündemde de hızlı bir şekilde yerini aldı. Sevenlerini mutlu eden bu haberin ardından kendisine de birçok güzel yorumlar geldi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, bu sefer de kızı Zehra Mercan’ı paylaştı. Fotoğrafın altına:

“Bugün 3 kişilik hayatımızın birinci haftası doldu. 7 gün ne ara geçti, biz bu 7 günde kaç saat uyuduk hiç bilmiyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah… Bize dünyanın en güzel duygusunu yaşattığı için binlerce kez şükürler olsun. Hoş geldin hayatımıza canım kızım, ne kadar da güzel geldin, iyi ki geldin” ifadelerini kullandı.

Kızının adı Zehra Mercan oldu

Geçtiğimiz hafta doğum yapan Merve Erdoğan, bir haftanın sonunda sosyal medya hesabından kızının elini tuttuğu bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altında duygularını dile getiren Merve Erdoğan, bu fotoğraflar birlikte sosyal medya gündeminde de yerini aldı. Sevenlerini bu güzel haberle sevindiren, Merve Erdoğan, birçok kişiden güzel yorumlar ve iyi dilekler aldı. Doğumdan 7 gün geçtikten sonra kızının ilk fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Merve Erdoğan, kızının isminin Zehra Mercan olduğu da öğrenildi. 3 kişilik hayatının birinci haftasını dolduran Merve Erdoğan paylaştığı bu fotoğrafla birlikte yaşadığı duyguları da ifade etti. Sevenleri kızını oldukça merak ederken, Merve Dizdar’dan gelecek bir fotoğraf paylaşımını sabırsızlıkla bekliyorlar.

Başa dön tuşu