Reklamı Kapat
Magazin

Hadise ve Mehmet Dinçler ayrılıyor mu? Ünlü şarkıcıdan yanıt geldi

Hadise ve Mehmet Dinçerler evlilik yüzüklerini çıkarttılar. Gündeme de ayrılık iddiaları düştü. Ünlü şarkıcı Hadise’den yanıt gecikmedi.

Yakın bir zaman önce nikah masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler evlilik yüzüklerini çıkarttılar. Geçtiğimiz günlerde de konserinde gözyaşlarına tutamayan ünlü şarkıcı Hadise’nin parmağında da yüzüğü yoktu. Son olarak Mehmet Dinçerler de alyanssız görüntülendi. Bu görüntülerin ardından gündemde de ayrılık iddiaları dolaşmaya başladı. Ayrılık iddialarına ilk cevap Hadise’den geldi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Hadise ve Mehmet Dinçerler alyanslarını çıkarttılar

Ünlü şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler 15Mart’ta nişanlandı. Nişanı gibi düğününü de aile arasında sade bir törenle gerçekleştiren Hadise ve Mehmet Dinçerler, sessiz sedasız dünya evine girdi. Evliliklerinin ilk aylarında sık sık poz veren ve sosyal medya hesaplarında birlikte fotoğraf paylaşan çift, bir süredir ayrı görüntüleniyorlar. Ayrılık iddiaları gündemde yerini almaya başlarken, Hadise ve Mehmet Dinçerlerin alyanslarını çıkarması da ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Özel hayatı hakkında açıklama yapmayan ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı konserinde “Küçük Bir Yol” şarkısını seslendirirken, gözyaşlarını da tutamadı. O anlar objektiflere yansırken, gündeme de bomba gibi düştü. Gündemde dolaşan ayrılık iddialarını güçlendiren bu görüntülerin ardından gözler Hadise ve Mehmet Dinçerler’e çevrildi.

Yüzüğü artık takmıyor

Gündeme bomba gibi düşen ayrılık iddialarının ardından son iki konserinde Hadise’nin Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği pırlanta yüzüğünü takmaması da oldukça dikkat çekti. Eşinin konserlerini izlemeye giden Mehmet Dinçerler’in artık gitmemesi de dikkat çeken konulardan biri oldu. Geçtiğimiz gün yeni mekanının açılışını yapan Mehmet Dinçerler’in yanında eşi Hadise’nin olmaması da gündemde yerini aldı. Mehmet Dinçerler’in parmağında alyasının olmaması da kameralara yansıdı.

Gündemde dolaşan ayrılık iddialarının ardından söylenenlere göre ünlü şarkıcı Hadise’nin yakın çevresinden birinin her şeyin yolunda olduğunu ve ayrılık iddialarının gerçek dışı olduğunu belirttiği söyleniyor. Konuyla ilgili sevenleri Hadise’den ve Mehmet Dinçerler’den bir açıklama beklese de henüz bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu