Reklamı Kapat
Magazin

Demet Özdemir’den bir itiraf geldi! “Duygularınızı saklamayın”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’den samimi itiraflar geldi. Açıklamaları gündemde büyük ses getirecek.

Geçtiğimiz haftalarda iki yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, uzun süre magazin gündeminde yerini aldı. Şimdilerde balayında olan ünlü oyuncunun, düğünde giydiği üç farklı gelinlik ve Oğuzhan Koç’un giydiği platform topuklu ayakkabıları sosyal medya gündeminde oldukça eleştirilmişti. Giydiği gelinlikler hakkında sosyal medya kullanıcılarından aldığı yorumlar uzun süre gündemde de yerini almıştı. Bir derginin bu ay çıkacak olan sayısına konuk olan ünlü oyuncu, samimi itiraflarda bulundu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Demet Özdemir’den samimi itiraflar

Gündemde sık sık adından söz ettiren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz haftalarda dünya evine girdi. Şimdilerde tatilde olan güzel oyuncu bir dergiye konuk oldu. Aşk hayatı hakkında ve sosyal medya gündeminde yer alan yorumlar hakkında samimi itiraflarda bulunan Demet Özdemir, açıklamalarıyla gündemde yerini aldı. Üzülmekten korktuğu için aşkını saklayan kişilere seslenen Demet Özdemir:

“Üzülmekten veya kırılmaktan korktuğunuz için duygularınızı saklamayın. Paylaşmadan içinize gömdüğünüz aşkın hiçbir kıymeti yok. Öyle dünyayı kurtaramazsınız, benden söylemesi” ifadelerini kullandı. Açıklamalarına: “Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir ley, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı, yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor” dedi.

Sosyal medyadaki yorumlardan etkilendi

Sosyal medya platformunda hakkında yapılan yorumların kendisini etkilediğini açıklayan ünlü oyuncu, başlarda çok sinirlendiğini ve nihayet başa çıkmayı öğrendiğini ifade etti. Bu yorumlar hakkında üzüldüğü anlar olduğunu ve şahsına yapılan kırıcı yorumları bir tarafa bırakıp, görüp okuyacağımızı bile bile insanların bu denli kötülük kusabilmesine üzüldüğünü vurguladı. Açıklamalarında herkesin kendini yansıttığını ve yansıyanların üzücü olduğunu da ifade etti. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in bu samimi itirafları, sosyal medya gündeminde de hızlı bir şekilde yerini aldı.

Başa dön tuşu