Reklamı Kapat
Astroloji

Burçların en iyi anlaştıkları burçları açıklıyoruz! İşte burcuna göre en uyumlu olduğun burçlar

Burçların en uyumlu olduğu burçları açıklıyoruz. Kendini en yakın ve uyumlu hissettiği bu burçlarla çok iyi anlaşıyorlar. Peki, senin burcuna göre en uyumlu hissettiğin burçlar hangisi?

İşte burcuna göre en iyi anlaştığın burçlar…

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının anlaştığı burçlar

Koç burçları genel olarak yengeç ve balık burçlarıyla anlaşırlar. Koç burçları baskın bir karakter olduğu için karşı tarafta daha sakin ve uyumlu burçların olması gerekir. Balık ve yengeç burçları da genel olarak sakinliğini koruyan burçlardandır. Boğa burçlarının en iyi anlaştığı burç yine kendi gibi olan boğa burcu ve yengeç burcu olabilir. Genel olarak birbirlerine uyumlu olan bu burçlar, kolay kolay tartışmazlar. Yengeç burçları yay ve koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Birbirlerini dengeleyen bir ilişkileri vardır.

Aslan burçları ikizler ve akrep burçlarıyla anlaşırlar. Karakter olarak birbirlerine benzedikleri için kolay kolay uyumsuzluk yaşamazlar. Başak burçlarının en uyumlu olduğu burçlar terazi ve oğlak burçlarıdır. Oğlak burçlarıyla çok iyi işler yürütürken, terazi burçlarıyla da saatlerce genel kültür konuşabilirler.

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının anlaştığı burçlar

Terazi burçları genel olarak yay ve aslan burçlarıyla çok iyi anlaşır. İki burçta da kendinde olan özellikleri bulabilirler. Kolay kolay anlaşmazlık yaşamazlar. Akrep burçları oğlak ve aslan burçlarıyla uyum sağlayan burçlardadır. Onlar oğlak ve aslan burçlarının güçlü duruşuna bayılırlar. Karşısında da kendi gibi güçlü ve baskın karakterli insan isterler. Yay burçları koç ve kova burçlarıyla uyum sağlar. Yay burçları sosyal ve oldukça enerjik olduğu için karşı tarafta biraz daha sakin ve ağır kişilerin olması ilişkiyi dengelemektedir.

Oğlak burçları balık ve başak burçlarıyla uyum sağlar. İki burçla da kolay kolay anlaşmazlık yaşamazlar. Genel olarak uyumlu ve sakin ilişkileri vardır. Kova burçları terazi ve ikizler burcuyla oldukça iyi anlaşırlar. İkizler ve terazi burçlarıyla saatlerce vakit geçirseler de sıkılmazlar. Balık burçları yengeç ve oğlak burçlarıyla iyi anlaşırlar. Oğlak burçlarının korumacı tavrı ve yengeç burçlarının sahiplenici özelliği balık burçlarının oldukça sevdiği özelliklerdendir.

Başa dön tuşu