Reklamı Kapat
Magazin

Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra birlikte halay çekti! Çift boşandıktan sonra halayda yan yana geldi

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, boşandıktan sonra birlikte halay çekti. Bu görüntüler sosyal medya gündemini derinden salladı.

Gündemde sık sık barışma ve boşanma haberleriyle adından söz ettiren Gökhan Çıra ve Selin Ciğer geçtiğimiz günlerde ikinci kez boşandılar. Çiftin boşanma haberi gündeme bomba gibi düşerken, Selin Ciğerci, eski eşi Gökhan Çıra’nın kardeşinin düğününe katıldı. Düğünde Selin Ciğerci nikah şahidi oldu. Düğünde eski eşi Gökhan Çıra ile halay çeken Selin Ciğerci gündemi bir kez daha derinden salladı. Sevenleri barışma ihtimali olup olmadığını düşündü. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’yı halay birleştirdi

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikinci kez boşanma haberiyle gündemde yerini almıştı. Evliliklerini noktalayan ikili düğünde bir araya geldi. Gökhan Çıra’nın kardeşi Furkan Çıra’nın düğününe katılan Selin Ciğerci, düğünde de nikah şahidi oldu. Sosyal medya hesabında gelini ve damadı paylaşan Selin Ciğerci: “İkiniz de benim için öyle özel ve kıymetlisiniz ki pamuk gibi kalbi olan iki kardeşim, canım mutluluklar diliyorum” notunu düştü.

Düğünün ilerleyen saatlerinde yan yana halay çeken Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci’nin o anları kameralara yansıdı. Gündemde büyük ses getiren bu halay görüntüleri, sosyal medya gündeminde de hızlı bir şekilde yerini aldı. Çiftin boşandıktan sonra birlikte halay çekmesi bazı kişiler tarafından oldukça yadırgandı.

Halay görüntülerinin ardından yorumlar gecikmedi

Gökhan Çıra’nın kardeşi Furkan Çıra’nın düğününe katılan Selin Ciğerci, eski eşiyle birlikte halay çekti. Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bu halay görüntülerinin ardından bazı kişiler bu durumu eleştirirken, sevenleri de barışma ihtimalinin olup olmadığını düşündüler. Gündemde oldukça ses getiren bu halay görüntülerine: “Evliliği de iyice çocuk oyuncağı yaptılar”, “Yine barışacaklar”, “Üçüncü kez evlilik yolu göründü” yorumları geldi. Eski eşi Gökhan Çıra ile yan yana halay çeken Selin Ciğerci’nin üçüncü kez barışıp barışmayacakları da oldukça merak edildi. Konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu