Reklamı Kapat
Uncategorized

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım’dan aşk iddialarını doğrulayacak bir hamle! El ele görüntülendiler

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım ilk kez el ele görüntülendiler. Harbiye Açıkhava’da düzenlenen Melike Şahin konserine gelen çift aşk iddialarını doğruladı. El ele verdikleri poz magazin gündeminde de büyük ses getirdi.

Ekranların sevilen oyuncularından Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım’ın bir süredir birlikte oldukları iddia ediliyordu. Gündeme bomba gibi düşen bu aşk iddialarının ardından ilk kez birlikte görüntülendiler. Aşk iddialarını doğrulayan çift, el ele konsere geldiler. Harbiye Açıkhava’da düzenlenen Melike Şahin konserine gelen ikili, aşklarını da el ele ilan ettiler. Gündeme damgasını vuran o anlar, kameralara yansıdı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz aşk iddialarını doğruladı

Yargı dizisinin başarılı oyuncusu Pınar Deniz, Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışmıştı. Gündemde dolaşan iddialardan sonra ikili ilk kez el ele görüntülendiler. O anlar objektiflere yansırken, sosyal medya gündemine de damgasını vurdular. Basın mensuplarına el ele poz veren çift, bu şekilde de aşklarını ilan ettiler.

Yaz başında Hande Erçel ile ayrılan Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz hakkında bir süredir gündemde aşk iddiaları dolanıyordu. Bu iddiaların ardından gözler Pınar Deniz’e ve Kaan Yıldırım’a çevrilse de bir açıklama gelmemişti. Bu iddiaların ardından iki ünlü isim ilk kez el ele görüntülendiler. Çift basın mensuplarına el ele poz verirken, mutlulukları da gözler kaçmadı.

Konsere el ele geldiler

Harbiye Açıkhava’da düzenlenen Melike Şahin konserine gelen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, ilk kez aşklarını kamera önünde ilan ettiler. Çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, o anlar da objektiflere yansıdı. Gündemde dolaşan aşk dedikodularına da ilk kez el ele cevap vermiş oldular. Çiftin birlikte görüntülenmesi sosyal medya gündeminde de hızlı bir şekilde yerini aldı. Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım hayranları bu görüntülerin ardından kayıtsız kalamadılar ve düşüncelerini dile getirdiler. Çiftin hayranlarından gelen yorumlar arasında: “Çok yakışmışlar”, “Hep mutlu olun”, “Aşk iddiaları doğruymuş” şeklinde yorumlar da geldi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu