Reklamı Kapat
Magazin

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben’i Merve Dizdar’dan samimi açıklamalar geldi! Ünlü oyuncu bilinmeyenleri anlattı

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar’dan samimi açıklamalar geldi. Merve Dizdar, Ceyda Düvenci’nin Sunduğu Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu.

Ekranların başarılı oyuncularından biri olan Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı dizisinde adeta Gülben karakteriyle her hafta ekranlara damgasını vuruyordu. Başarılı oyunculuk performansı ile adından sık sık söz ettiren Merve Dizdar, Ceyda Düvenci’nin sunduğu NTV’de yayınlanan Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Programda çarpıcı ve samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, açıklamalarıyla gündemde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Merve Dizdar’dan çarpıcı açıklamalar geldi

Ekranlara veda eden Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben’i Merve Dizdar, 47. Altın Kelebek ödüllerinde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü aldı. Başarılı oyunculuk performansı ile gündemde sık sık adından söz ettiren ünlü oyuncu, 2018 yılında dünya evine girdiği Gürhan Altundaşar ile boşanma haberiyle gündemde de büyük ses getirmişti. Son olarak NTV ekranlarında yayınlanan Ceyda Düvenci’nin sunuculuğunda Bambaşka Sohbetler programına konuk olan Merve Dizdar, açıklamalarıyla gündemde bir kez daha ses getirdi.

Ceyda Düvenci’nin: “Psikolojik destek aldın mı?” sorusu üzerine Merve Dizdar: “Tabii, aldık. Bir gün evde perdelerim kapalı oturuyorum, her zaman perdelerimi açarım, güneş girsin, prodüksiyon beni alıncaya kadar öyle oturmuşum, gitmişim, Ezgi de ben de Birkan da hepimiz dağılmışız… Hoppidi hoppidi gidemiyorsun ki sete, ehliyetimi bile Masumlar Apartmanı’ndan sonra aldım. Arabayı aldım, garip bir özgürlük hissetim” ifadelerini kullandı.

Psikolojik destek aldığını söyledi

Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken Merve Dizdar, dizide Gülben karakterini canlandırıyordu. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan bu dizinin kendilerini etkilediği için psikolojik destek aldıklarını da açıkladı. Açıklamasında Ezgi Mola ve Birkan Sokullu’nun da psikolojik destek aldıklarına işaret etti. Gündemde oldukça ses getiren bu açıklamaları hızlı bir şekilde sosyal medya gündeminde de yerini aldı. Bilinmeyen ve daha önce cevaplanmayan konularda oldukça samimi itiraflarda bulunan Merve Dizdar, bu açıklamalarıyla oldukça dikkat çekti.

Başa dön tuşu