Reklamı Kapat
Magazin

Demet Özdemir’den balayı pozu geldi! Hayranlarının ilgi odağı oldu

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftti balayına çıktılar. Demet Özdemir’den balayı pozu da gecikmedi.

28 Ağustos tarihinde dünya evine giren Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, düğünleriyle adeta gündeme damgasını vurmuşlardı. 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran çift, şimdide de balayı tatiline çıktılar. Balayında olan Demet Özdemir’den de tatil pozu gecikmedi. Hayranlarının ilgi odağı olan bu fotoğraflar magazin gündeminde de yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti balayında

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da lüks bir otelde hayatını birleştiren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, gündemde büyük ses getirmişti. Düğünden gelen görüntüler sosyal medya gündeminde de en çok konuşulan konular arasına girdi. Özellikle Demet Özdemir’in gelinliği uzun süre gündemden düşmesi ve sosyal medya kullanıcıları tarafından bir hayli konuşuldu. Şimdilerde balayına çıkan çift, tatilin keyfini çıkartıyorlar.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Demet Özdemir, balayında bikinisiyle poz verdi ve bu fotoğrafları sevenleriyle paylaştı. Eşi Oğuzhan Koç’un da her anını yakalayan Demet Özdemir, kendi fotoğraflarını paylaşmayı da ihmal etmedi. Siyah bikinisiyle poz veren güzel oyuncunun bu fotoğrafına hayranlarında da büyük bir ilgi geldi. Kusursuz fiziği ve güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncunun bu paylaşımı hızlı bir şekilde gündemde de yerini aldı.

Balayından bikinili poz geldi

28 Ağustos tarihinde İstanbul’da ihtişamlı bir düğünle birlikte dünya evine gire Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırdılar. Düğünden gelen görüntüleri hala paylaşmaya devam eden çift, uzun süredir gündemden düşmüyorlar. Şimdilerde tatilin keyfini çıkaran çift balayına çıktılar. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan iki ünlü isim, balayı pozu vermeyi de ihmal etmedi.

Siyah bikinisi ile poz veren Demet Özdemir, bu fotoğrafı sevenleriyle paylaştı ve yoğun bir ilgi gördü. Ünlü oyuncu eşi Oğuzhan Koç’un da her anını yakalarken, kendi pozlarını da sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaştığı bu fotoğraflar gündemde yerini alırken, hayranlarından da büyük ilgi gördü.

Başa dön tuşu