Reklamı Kapat
Astroloji

Bu burçlar her şeyi içine atıyor! İşte derdini sıkıntısını içinde yaşayan o burçlar

Bu burçlar genel olarak kimseyle derdini paylaşmazlar. Ne yaşasalar içine atan bu burçlar adeta dert küpü diyebiliriz.

Bu burçlar sesiz ve sakin görünseler de aslında her şeyi kendi içinde yaşıyorlar. Onlar bir derdi sıkıntısı olunca hemen en yakınına koşmaz ve kimseyle o derdini paylaşamazlar. Ne hissetseler içinde yaşayan bu burçlar bir dökülse neler neler çıkmaz ki… Onlar dertlerini biriktire biriktire adeta dert küpüne döndüler. Kendi halinde yaşayan bu burçların çok yakını olsanız bile ağzından bir kere bile laf alamazsınız. Kimseyi kendi sıkıntısıyla bunaltmak istemeyen bu burçlar, ne yaşarsa yaşasın her şeyi içine atıyorlar. Onların çok büyük derdi olsa bile bunu asla anlayamazsınız. İşte her şeyi içine atan o burçlar…

Yengeç burcu

Yengeç burçları özellikle sevdiklerinden gelen her hatayı sineye çeker ve içine atar. Onlar karşı taraf hatalı olsa bile asla bunu dile getiremez ve hemen kabullenirler. Karşı tarafa hatasını bile anlatmayan yengeç burçları adeta dert küpü oldular. Her şeyi içinde yaşayan yengeç burçlarının bir sıkıntısı olsa bile bunu anlayamayız. Onlar bu konuda artık oldukça profesyonel olmuşlardır. Dertlerini ve sıkıntılarını her zaman içinde yaşayan yengeçler bazen stresle baş edemeyecek hale gelirler. Onlar bu durumda bile tek başına tatile veya yolculuğa çıkarlar. İşte her şeyi içine atan burçlar arasında yengeç burçları da bulunur.

Başak burcu

Başak burçlarının her şeyi içine atmasının sebebi genel olarak karşı taraftan duyacağı sözlerden tatmin olmamasıdır. Başak burçlarını memnun etmek oldukça zor olduğu için karşısında ne söylerseniz söyleyin onların bir konuda fikri değişmez. Kendilerini çok iyi tanıyan başaklar bu yüzden bir derdi olduğunda kimseyle paylaşmamayı tercih ederler. Onlar konuşulan her şey o an çok sahte gelebilir. Karşı taraf ne kadar yakın olsa da başak burçları her zaman mesafeli davranırlar. İşte her şeyi içine atan burçlar arasında başak burçları da bulunur.

Balık burcu

Balık burçları duygularını sadece ağlayarak dışarı atabilirler. Onlar duygularını ve dertlerini başkalarıyla paylaşamadıkları için genel olarak çözümü ağlamakla bulurlar. Bu konuda çevresi ne kadar yakın olsa bile kendilerini her zaman geri planda tutan balık burçları adeta dert küpüne dönmüştür. Her şeyi içine ata ata biriktiren balıklar, bazen bu durumla baş edemeyecek hala gelirler. İşte her şeyi içine atan burçlar arasında balık burçları da bulunur.

Başa dön tuşu