Reklamı Kapat
Magazin

Ebru Şallı’dan 18 yaşındaki oğlu Beren Tan ile poz geldi! Paylaşımları sosyal medya gündemine damga vurdu

Ebru Şallı 18 yaşındaki oğlu Beren Tan ile poz verdi bu fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Ünlü model Ebru Şallı oğlu Beren Tan’dan tatil pozu geldi. Denizin ve güneşin keyfini çıkartan anne-oğul, kamera karşısına geçtiler ve poz verdiler. Bu fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşan Ebru Şallı, gündeme de damgasını vurdu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Ebru Şallı ve oğlu Beren Tan’ın tatil pozu

Ünlü model Ebru Şallı, 18 yaşındaki oğlu Beren Tan ile kamera karşısına geçti. Objektiflere poz veren Ebru Şallı, oğluyla olan bu paylaşımını sosyal medya üzerinden paylaştı. 18 yaşındaki oğlu Beren Tan’ın yakışıklılığı ve kaslı görünümü oldukça dikkat çekti. Sosyal medya gündemine damgasını vuran bu fotoğrafta Ebru Şallı’nın kusursuz fiziği ve güzelliği de dikkatlerden kaçmadı. Binlerce beğeni ve yorum alan bu fotoğraf, kısa süre içinde magazin gündeminde de yerini aldı.

Şimdilerde tatilde olan anne-oğul birlikte denizin ve güneşin keyfini çıkartıyorlar. Kusursuz fiziği ile kameraya poz veren Ebru Gündeş’in yeşil bikinisi de güzelliği de dikkatlerden kaçmadı. Oğlu Beren Tan’ın kaslı görünümü de sosyal medya gündeminde ilgi odağı oldu. Görenler anne-oğulun bu fotoğrafları karşısında iltifat etmeden geçemediler.

Tatil pozları sosyal medya gündeminde ilgi odağı oldu

Oğlu Beren Tan ile tatilden fotoğraf paylaşan Ebru Şallı, bu paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Görenlerin dikkatinden kaçmayan Ebru Şallı’nın kusursuz fiziği ve oğlu Beren Tan’ın kaslı görüntüsü uzun süre gündemde yerini aldı. Anne-oğulun bu tatil pozu gündemde hızlı bir şekilde yerini alırken, bu pozlarına da binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ebru Şallı’nın yeşil bikinisiyle fit görünüşü ve güzelliği adeta iltifat yağmuruna tutuldu. Oğlu Beren Tan’ın kaslı görünümü ve yakışıklılığı da görenlerin dikkatinden kaçmadı. 18 yaşındaki Beren Tan’a da binlerce kişiden yorumlar geldi. Görenlerin iltifat edemeden geçemediği bu fotoğraf sosyal medya ve magazin gündeminde de hızlı bir şekilde yerini aldı.

Başa dön tuşu