Reklamı Kapat
Magazin

Demet Özdemir’den dikkat çeken bir paylaşım! “Kocam bey” notunu düştü

Demet Özdemir’den sosyal medyaya damgasını vuran bir paylaşım geldi. Düğün karelerini paylaşmaya doyamayan Demet Özdemir, fotoğrafın altına “Kocam bey” notunu düştü.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da lüks bir otelde dünya evine giren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, ihtişamlı düğünleriyle gündemde büyük ses getirmişti. Düğünden günler sonra Demet Özdemir’den ve Oğuzhan Koç’tan yeni kareler geldi. Damatlığın içinde poz veren Oğuzhan Koç’un bu paylaşımı sosyal medyada da oldukça ilgi gördü. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftin paylaşım geldi

Çiçeği burnunda yeni gelin Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç’un paylaşımının altına kalp emojisi attı. Ardından “Kocam bey” yorumunu paylaştı. Demet Özdemir’in bu yorumu karşısında, Oğuzhan Koç da “Eşim hanım” diye karşılık verdi. Çiftin bu yorumları sosyal medya gündeminde de oldukça dikkat çekti.

Düğünün ardından hala gündemden düşmeyen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden yeni kareler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta dünya evine giren Demet Özdemir’in gelinliği de uzun süre sosyal medya gündeminden düşmemişti. Görenler gelinliği birçok ürüne benzetirken, esprili bir şekilde de sosyal medya üzerinden paylaştılar. Uzun süre gündemde kalan gelinlik konusundan sonra şimdi de çiftin birbirlerine yaptıkları yorumlar gündemde yerini aldı.

Çiftin yorumları dikkat çekti

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da bir otelde nikah masasına oturan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin düğününe birçok ünlü akın etmişti. Gelinliği ile gündemde büyük ses getiren Demet Özdemir uzun süre gündemde yerini almıştı. Düğünden sonra paylaşım yapmaya devam eden çift, yeni karelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak damatlığın içinde poz veren Oğuzhan Koç, bu fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaştı. Binlerce beğeni ve yorumun geldiği bu fotoğrafa eşi Demet Özdemir de kayıtsız kalamadı ve yorum yaptı. Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç’un fotoğrafının altına ilk olarak kalp emojisi attı ve ardından “Kocam bey” yazdı. Bu yorum karşısında Oğuzhan Koç da “Eşim hanım” cevabını verdi.

Başa dön tuşu