Reklamı Kapat
Magazin

Şeyma Subaşı ve sevgilisi çöl partisinde! Sevgilisi Meedo ile Burning Man’e katıldılar

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohommed Alsaloussi ile çöl partisine katıldı. İkilinin festival kombini sosyal medya gündeminde oldukça dikkat çekti.

Gündemde sık sık adından söz ettiren Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra adeta özel hayatıyla magazin gündeminden düşmüyor. Bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeniden barışan Şeyma Subaşı, son olarak Burning Man Festivali’ne katıldılar. Çiftin festival kombinleri oldukça dikkat çekerken, bu görüntüler de sosyal medya gündemine damgasını vurdu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Sevgilisi Meedo’nun kollarında poz verdi

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Şeyma Subaşı, yine sevgilisi Meedo ile barıştı. Burning Man Festivali’ne katılan çift tarzlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Özel hayatıyla sık sık gündemde olan Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ile festivalde kameraya poz verdi. Bu pozları sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, dikkatleri de üzerine çekti.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Subaşı, bir önceki paylaşımında da Burning Man’e gideceğini duyurmuştu. Bu paylaşımının ardından sevenleri de sabırsızlıkla festivalden gelecek görüntüleri merak ediyordu. Son paylaşımlarıyla gündeme damgasını vuran Şeyma Subaşı, sevgilisi ile verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Rengarenk ve örgülü saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’nun kollarında poz verdi.

Festival tarzıyla gündeme damgasını vurdu

Mohommed Alsaloussi ile uzun süredir beraber olan Şeyma Subaşı, sık sık ayrılık haberleriyle gündemde adından bahsettiriyordu. Sevgilisiyle yine bir araya gelen Subaşı, son olarak Meedo ile Burning Man Festivali’ne katıldı. Festivalden sonra sosyal medya hesabında fotoğraflar paylaşan Şeyma Subaşı binlerce kişiden beğeni ve yorum aldı. Sosyal medyaya damgasını vuran bu fotoğraflar kısa süre içinde gündemde de yerini aldı.

Burning Man Festivali’ne 5. kez katılan Şeyma Subaşı, bu sefer de sevgilisi Meedo ile festivalde unutulmaz anlar yaşadı. Tarzlarıyla dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı ve Meedo renkli kıyafetleri ilgi odağı oldu. Sevenleri: “Çok güzelsiniz, hep mutlu olun”, “Çok yakışıyorsunuz” yorumlarında bulundular.

Başa dön tuşu