Reklamı Kapat
Dizi Film

Kaan Yıldırım hangi isimle birlikte rol alacak? İşte o sürpriz isim

Kaan Yıldırım, ‘Sipahi’ dizisinde hangi isimle partner olacak? Sürpriz bir kadın oyucunun isminden söz ediliyor.

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Kaan Yıldırım özel hayatıyla sık sık gündeme gelirken, şimdi de anlaşma yaptığı ‘Sipahi’ diziyle gündemde yerini aldı. Dizide hangi isimle partner olacağı da oldukça merak edildi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kaan Yıldırım’ın partneri kim olacak?

Ekranlara ‘Sipahi’ dizisiyle dönüş yapmaya hazırlanan ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, dizide İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en iyi isimler Korkut Ali Türkoğlu’nu canlandıracak. Diziyle anlaşma yapan Kaan Yıldırım’ın partneri kim olacak? İddialara göre ‘Sipahi’ dizisinde Kaan Yıldırım’ın partneri Özge Gürel olacak. Dizi ekibinin Özge Gürel ile görüşüldüğü de söyleniyor. Son olarak ‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinde rol alan Özge Gürel’in ‘Sipahi’ dizisine imza atmasının ardından ‘Canan’ rolünü canlandıracağı iddia edildi. Dizide terörle mücadele komiseri olan Canan, bol aksiyon sahnelerinde yer alacak.

Kaan Yıldırım kimdir?

24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kaan Yıldırım, Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümünü bitirdi. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Yıldırım, oyunculuk kariyerine ‘Kayıp’ dizisiyle giriş yaptı. Dizide Kadir karakterine hayat veren Kaan Yıldırım, büyük çıkışını ‘Ulan İstanbul’ dizisiyle yaptı. Dizide, Uğur Polat, Erkan Kolçak Köstendil, Sevtap Özaltun, Şebnem Bozoklu ile rol alan Kaan Yıldırım, bu diziden sonra ‘Adı Mutluluk’ dizisinde rol aldı. Ezgi Eyüboğlu ile başroller paylaşan Kaan Yıldırım, dizide ‘Değirmenci’ karakterine hayat verdi. 14 Mayıs 2016 tarihinde Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda dünya evine giren çift, 26 Haziran 2019 tarihinde de boşandılar.

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’ın ‘Sipahi’ dizisiyle anlaşma yaptığı söyleniyor. Sipahi dizisinde Korkut Ali Türkoğlu karakterini canlandıracağı söylenen Kaan Yıldırım’ın partnerinin de Özge Gürel olacağı iddia edildi. Gündemde dolaşan bu iddiaların ardından gözler Özge Gürel’e ve Kaan Yıldırım’a çevrildi. Konuyla ilgili iki ünlü isim henüz bir açıklama yapmadı. Sevenleri sabırsızlıkla onlardan gelecek bir açıklama bekliyorlar.

Başa dön tuşu